Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért veszitek sértésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért veszitek sértésnek , ha rátok ír valaki az oldalon bármilyen okból?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki értelmesen , nem bunkó módon rátok ír, miért veszitek rögtön sértésnek kb?


Persze lehet , hogy nem esik egybe az érdeklődésetek ez oké, vagy épp nem kerestek semmit és senkit semmire (most itt értem a szexkapcsolattól kezdve egy sima kapcsolatig bezárólag mindent)


De a való életben is ugyanúgy egy ismeretlennel ismerkedsz :D Persze , ha látatlanban sok gyökérséget ír valaki azt értem, de ha kaptok egy épkézláb üzenetet, és még kerestek is hasonlót , akkor mi az oka a felháborodásnak? (ha nem akkor is lehet írni, hogy bocsi nem, vagy válasz nélkül hagyni)


Mindenki anonim az oldalon kb, aki névvel van az is fantázia név... kép nélkül vagytok... szóval nem látunk a fejetekbe.


Az is lehet beszélgettek esetleg és mégse jön be miután kaptatok valami képet... még mindig mondhatjátok , hogy bocsi nem


Ha logikusan nézem őszintén szólva nincs olyan része a dolognak ami olyan sértő lenne rátok nézve (normál esetben) és mégis kiakadtok jó sok kérdés alatt látom.


2021. aug. 9. 15:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
88%

Hogyha valaki értelmesen ír, nem a pöcsét küldi fotón, tud köszönni, és nem azt kérdezi, hogy “milyen a pinád?”, vagy “bevállalós vagy?”, esetleg “szereted az anált?” akkor szíves örömest eltársalgok vele.

De az itteni hapsik vagy dugni akarnak, vagy olyan tiszteletlenek és ostobák, mintha tanulták volna.

2021. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
82%
Nem sértő de utálom ha rám írnak. Ez nem társkereső. Szerintem aki nyitott erre az jelezze h "várom a privátokat" vagy hasonló. Válaszolni járok ide, de már azt is egyre kevésbé mert meguntam a sok kiéhezett üzenetet.
2021. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
88%
Nem veszem sértésnek, viszont fogadja el, hogy engem nem érdekel és nem szeretnék tőle semmit. Aki ezt betartja, azzal normálisan "elválunk", viszont sajnos ez a kisebbség. A többség förtelmes módon reagálnak.
2021. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
45%
Én szívesen beszélgetnék itt normális emberekkel.
2021. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Én is írtam már rá nyilván itt valakikre, még azt is beleírom , hogy ha nem igazán keres semmit akkor nem haragszok, mégis kb nekem is volt hogy nagyon bunkó módon beszóltak, pedig nem mondanám , hogy bunkó módon írtam bárkinek is itt.
2021. aug. 9. 15:21
 6/60 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem akarok ismerkedni. Itt is van ismerkedés opció, ott nyilván olyanok vannak, akik erre nyitottak, ott tudsz írni, ezt senki nem fogja rosszallóan venni.
2021. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Illetve amúgy de, társkeresésre is lehet használni az oldalt, csak azt a szekciót kvázi csak férfiak látogatják, szóval nem vagyok vele elölrébb pl.
2021. aug. 9. 15:22
 8/60 anonim ***** válasza:
65%
Még az ismerkedésre létrehozott oldalak sem alkalmasak az ismerkedésre a sok troll meg kamu regisztráció miatt, milyen esélyeid lesznek egy ilyen oldalon...?
2021. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
91%
A szerelem/szex topik akkor sem társkereső ha tetszik neked ha nem. Ez mostanában lett ekkora "divat" egyébként.
2021. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
89%
Nem sértő, szimplán nem beszélgetni vagyok fent és szerintem egy értelmes ember ezt megérti és elfogadja.
2021. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!