Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre igény?

Figyelt kérdés

Egy olyan online anyagot tervezek, ami arról szól, hogy egy férfi, aki nem sikeres a nőknél hogyan juthat előre. Nem csajozásra gondolok, meg vacak instant tippekre.


Hanem hogy hogyan fejlesztheti magát, hogy legyen esélye párt találni hosszú távra. Tudom hogy ma az instant dolgok a menők, és az ember mindig azonnali kielégülést akar. Viszont talán vannak olyanok, akik belátják hogy nekik kell fejlődniük, és ez nem 2 perc.


2021. aug. 9. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van
2021. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs. Ha valaki önmagát nem képes rávenni a változásra, akkor azon más se fog segíteni. Minden televan ilyen és ehhez hasonló önsegítő baromsággal. Nem kell újabb.
2021. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már most is van a piacon egy csomó önfejlesztő könyv, meg tréning - pont ezt a szegmenst becélozva. Szóval igény van rá, de az más kérdés hogy fogod tudni eladni.
2021. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elfogadom hogy szerinted nincs, és minden választ felpontozok. Az arányok érdekelnek, hogy kb az emberek mekkora része szerint van értelme.


Nem írtam le egyébként elég részletesen, hogy miről van szó. Ez inkább egy olyan dolog, aminek következménye az hogy az embernek társa lesz, de egészen végig nem ezen van a hangsúly.


Konkrétan az első egymilliómat önfejlesztésre költöttem. Ebből kb 350k fogyott el úgy, hogy értelme is volt. Nagy része tényleg nem ér semmit.


Szerintem sokan akarnak fejlődni, csak nehéz úgy, ha nem tudják milyen lépcsőfokokat, és hogyan kell megmászni.


(Szándékosan még egyszer leírom, hogy ez nem a hogyan csajozzunk, és társai.)

2021. aug. 9. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Önismereti, önfejlesztő könyvek most is vannak. Itt nem az a kérdés, hogy van e igény, hanem az, hogy a te stílusodra van e, mennyire mond újat vagy a szokásos x könyvben megtalálható dolgokat mondja máshogy.
2021. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, felpontoztalak téged is. Hát, igazából sok sok könyv, és sok sok élettapasztalat van mögöttem. Azt tűztem ki célomul, hogy ne kelljen másoknak megvenni 15 könyvet. Én már megvettem, és amit ezekből hasznosnak találtam a gyakorlatban, meg amit saját magamtól tanultam meg, azt adnám el én. Szóval ezt nem úgy kell képzelni, hogy vettem pár könyvet, és azokból átfogalmazom ami nekem szimpatikus :D

Hanem ami a gyakorlatban kipróbálva sokat adott hozzám, azokról a dolgokról írnék benne. Pl hogy mitől lett egészséges önbizalmam. Vagy hogy mi van a fejemben a nőkkel kapcsolatban, ami miatt ők is máshogy tekintenek rám, mint a csajozógépekre.

2021. aug. 9. 16:01
 7/10 A kérdező kommentje:

#3

Ha van rá igény az eladást megoldom.

Marketing és weboldalkészítés a fő irányvonalam, vállalkozó vagyok.

2021. aug. 9. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen könyvből tanuljunk meg élni sztorik az élettel nem összeegyeztethetőek.

Azt az illúziót keltik hogy segíteni fognak aztán mégsem.

Szerintem a hogyan legyek jó valamiben olyan mint a sport..

Ha futni akarsz,akkor cipőt húzol és mész,rakod egyik lábad a másik után.

Mindegy hogy milyen távot és milyen sebességgel,de haladni fogsz.

Bármennyi előadást meghallgathatsz, akárhány könyvet elolvashatsz, beszélhetsz élsportolóval, amíg nem indulsz el,addig nem fogsz egy métert sem megtenni,csak mert tudod hogy hogyan kéne.

Ez a fajta üzletág olyan mint az MLM,van aki bedől neki.

Van már elég szabópéter,aki kihasználja a szerencsétlen sorsú társait.

Két ismerősöm van aki életvezetést próbál hasonló módon tanulni.

Mindkettő flúgos.

Olyan értelemben ,hogy az emberek többsége 5 perc után nem szívesen beszélget vele,mert eszméletlen értelmetlen dolgokat összehordanak és évek óta nem mozdult jobb irányba egyiknek sem az élete.

Ezek nem hiteles dolgok.Szemfényvesztés és hiszékeny emberek lehúzása.

2021. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha normális munkahelyed lenne, csak úgy tapadnának rád a csajok! De foglalkozz mindenféle ökör önfejlesztéssel...
2021. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Részben lenne igény rá, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy a gyaksziban ki is meri az illető ezt használni. Nincs "gyújtóhatása".
2021. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!