Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen az ideálom, az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen az ideálom, az a valóságban is ugyanúgy tetszene?

Figyelt kérdés

Mindenkinek van egy elképzelt álompasija/csaja. A gond az, hogy az enyém nem éppen pozitív. Mintha arra vágynék, hogy uralkodjon rajtam. Szexuálisan és a magánéletben is. Nem arra gondolok, hogy megver vagy ilyesmi, hanem, hogy legyen domináns. Tudjon irányítani. Manipuláljon. Használjon. Persze ne egy darab szr legyek a szemében.

Tudom ez durva és extrém, meg biztos nagyon gáz, de erre vágyom. Ilyen férfit viszont még nem nagyon találtam. Nem is ismerek egyet sem. Viszont megfordult a fejemben, ha valóban találkoznék egy ilyennel vajon ugyanazt a vonzalmat érezném, mint a fantáziámban?



2021. aug. 9. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Probaljuk ki.

35f

2021. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy idő után zavarna a dolog. Gondolom neked is vannak szokásaid, kedvenc dolgaid, vágyaid. Egy ennyire domináns fél nem venné figyelembe, hogy csak a neked megfelelő dolgokban domináljon. Amikor szembesülsz vele, hogy nem vehetsz egy ruhát, nem találkozhatsz a barátaiddal, családoddal változna a dolog, viszont talán már nem tudnál kiszállni a kapcsolatból.

A szexuális része az más, jó esetben a domináns nem azt jelenti, hogy olyat is megtesz ami kimondottan ellenedre van.

2021. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert még nem voltál házas. Szülj két gyereket, essél ki a munkából, legyél kiszolgáltatott és majd meglátod, hogy az összes kis nyomi férjből kijön az irányítgatós, birtokló majom.
2021. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A probléma itt az, hogy neked van egy nagyon konkrét képed arról, hogy te MILYEN domináns férfit akarsz... kb. mint egy ilyen erotikus romantikus regényben. Valószínű, ha összefutnál egy erősen domináns férfival, egy idő után kibukna, hogy valami hibádzik az elképzeléshez képest... és valószínű, hogy főleg ott, hogy "ne számítsak egy darab sz..nak neki"... mert ha már használ és manipulál, valószínű, hogy nem fog szép dolgokat gondolni rólad, max. a külsődről.
2021. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam. Ha esetleg van még észrevételetek, szívesen olvasnám.
2021. aug. 9. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

"Tudjon irányítani. Manipuláljon. Használjon." - Én ilyesmi vagyok, az a báránybőrbe bújt farkas típus :)

Csajban is ilyet keresek, de még nem találtam - a hétköznapi lányok unalmasak, nincs bennük kihívás... sokkal élvezetesebb, ha valaki átlát a dolgon, és úgy kell manipulálni :)


"találkoznék egy ilyennel" - Alapvetően 2 fajta van, az üzletember (aki ésszel, és megnyerő személyiséggel rendelkezik), és az utcai bűnöző (aki erővel, és megfélemlítő személyiséggel éri el azt amit akar). Kérdés, melyik jön be :)

30/F

2021. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!