Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyira rosszul viseli valaki a szakítást, hogy gyilkol? Az ilyen illetőt hogy nevelhették a szülők?(a drogozás miatt is lehet ilyen, de nem erre gondolok most.)

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván naponta mondták neki, hogy ha valaki szakít vele, koncolja fel. Ha nemet mondott, akkor is.
2021. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Azért mert vannak emberek akik ezzel minden reményüket elveszítik a jövőre nézve.

Gondolj bele 20tol 30éves korig kínkeserves megküzd elutasítások 100ával.

Kendezni jár, tanul, kínozza magát koplalással, meg spórol hogy legyen elég pénze. Összejön végre egy alap kapcsolat boldog fél évig vagy egy évig vagy ki tudja.

Aztán mindent elvesz tőle a nő mert pl nem csak szakit hanem meg is csalja előtte.

Ez a férfiak lelkét összetöri.

Felénk inkább az öngyilkosság a szokás, de más kultúrákban pl usa inkább nekiálnak gyilkolni.

2021. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire nem egészséges lelkületűek az ilyen emberek, és nem tudom elképzelni, hogy ez nem látszott már a kapcsolat alatt, talán pont azért van ugye a szakítás. Az ilyen emberek szoktak már ezelőtt is manipulálni pl. De egyébként abszolút nem értem, az élet nem csak egy párkapcsolatból áll, annyi másból is lehet boldogságot szerezni..
2021. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
3. Nem mindenkinek jut jó állás meg kényelmes élet. Persze ettől még nem szabad gyilkolni de sok embernek kinkeserves dolog az élet.
2021. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

2-4


Jaj, aztán nehogy megöljétek magatokat a szar életetek miatt. Vicc. Mások olyan tragédiákat élnek át, amit ti fel sem birtok fogni, erre nektek az a kínkeserves, hogy nincs nő, meg nem olyan jó a fizu.


Egyébként mindkettő ellen lehet tenni csak szólok.

2021. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Súlyos személyiségzavarral küzdők szoktak ilyeneket elkövetni. Ezek az emberek egyébként beszámíthatóak ezért sajnos nem szokták őket bezárni mielőtt elkezdenek vérengzeni.
2021. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is volt egy ilyen beteges exem. Amikor összejöttünk nem látszott rajta, aztán a kapcsolat alatt kezdett érződni, hogy mennyire labilis. Régóta szakítani akartam de tudtam hogy milyen drámaian fog reagálni, és nem mertem belevágni. Egy új kapcsolat reménye adott elég löketet hogy megtegyem. Ezután évekig tartó zaklatás, követés, balhé stb. következett. Mindenkinek szóltam róla, és az új párom vigyázott rám, nem szívesen engedett egyedül sehova. (Csak emiatt, ő nem volt agresszív, zakkant, korlátozó, mielőtt így jönne le.)

Annyit tudok mondani, hogy a labilis exemnek nagyon nehéz fiatalkora volt, ami nyilván megviselte és talán ezért lehetett olyan amilyen.

2021. aug. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen ember nem azert gyilkol, mert szakitottak vele. Gyilkol, ha nem tetszik, gyilkol, ha olyanja van. Beteg. Torz a lelke. Lehet, hogy gyerekkoraban alaztak vagy zaklattak, de az nem eleg.
2021. aug. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!