Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen pasival dolgotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen pasival dolgotok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem.Egyik pillanatban minden jó,elvagyunk,szeretjük egymást.Utánna meg hirtelen nem jó,neki igy nem működik,mert érzi tudja hogy nekem se jó.És szakitott velem.Hiába próbáltam mondani neki h de jó vele lenni.Személyiség zavara van?Mit csináljak vele?Hagyjam békén?
2010. aug. 29. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
találsz másikat egy kis válogatós pöc.s,bocs ha nincs igazam.
2010. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem. 18.L
2010. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs, 18.F
2010. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van valaki más a képben. Higgy nakqam, ez tapasztalat.:((
2010. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"nekem" -.-"
2010. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

NEm votl ilyen pasi,de a kapcsolatban enn voltam az ilyen..nem akartam megbantani a pasit,ezert tettem,hogy minden szep es jo es aztan mar nembirtam es megmodntam,hogy nemmukodik es vege.

nemszeret.

bocs.

16/L

2010. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Paraoid diszfunkcioban szenved, skizofren, szociativ degeneracioja van. Az ilyen kitepi a majad, mikozben edesen cirogat, es nyersen, veresen megeszi.
2010. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ez jó volt! :D

Igen volt dolgom ilyennel és nagyon szarul esett. De hozzá kell szokni, sok ilyen van. Az okát nem tudni, valószínű csak szórakoznak. Az biztos, hogy nem szeretnék mégeggyel összeakadni.

2010. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó elmesélhetnéd bővebben hogy miket csinált vagy hogy viselkedett.
2010. aug. 30. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!