Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam egy fiunak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam egy fiunak hogy tetszik nekem, azt mondta hogy én is tetszem neki, de nem akar semmit tollem. Miért?

Figyelt kérdés
Elfogadok minden választ:)
2010. aug. 29. 16:31
1 2
 1/11 anonim válasza:

hát lehet h csak simán szimpatikus vagy neki

tetszel neki, de nem szerelems beléd

am jó a kategória:P

2010. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó a kategória választás!:D

Ez amúgy azt jelenti hogy nem tetszel neki, csak nem akart megbántani. Ha tényleg tetszenél neki, valószínű többet is akarna tőled.

2010. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem akart megbántani, de valószínűleg nem vagy az esete.
2010. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bányarém,minden fiu szerint nagyon is cuki vagyok,csak az a baj,hogy annak a fiunak nem volt még 3 4 napnál hosszabb kapcsolata,és én azt mondtam neki hogy én komolyabb kapcsit szeretnék:D
2010. aug. 29. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor nem akar komolyabb kapcsolatot.. -.-
2010. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2010. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
16vagyok
2010. aug. 30. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:
hát akkor csak nem akar komolyabb kapcsolatot szerintem.
2010. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és hogy mondtad el neki?
2010. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez a baj. Hogy mindenkinek cuki vagy. Meg elkövettél egy nagy hibát, hogy rögtön a komoly kapcsoalttal jössz. Hogy lehet így ismerkedni? Látod ezért nem tusnak ma ismerkedni az emberek. Akármennyi ideig együtt vannak, nem ismerik egymást.


Én úgy szoktam, hogy ismerkedek, aki nagyon megtetszik, avval járok és majd lesz valami. Természetesen minél tartósabb (időben és élményben) kapcsoaltot szeretnék, de ezt majd az idő (illetve Ő és én) eldönti.

2010. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!