Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nézitek el a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézitek el a barátnőtöknek, hogy mutogatja magát különböző platformokon?

Figyelt kérdés

Csakúgy eszembe jutott, mikor felnéztem az Instára (de facebook-on is látni ilyet), hogy sok lány elég sokat mutat magából.

Nemhogy bikinis, de majdhogynem fehérneműs fotókat.

Némelyiknek van barátja.

Ott van pl. Vanessa Morningstar (igaz ő transznemű), azt írta az egyik képéhez hogy ''nem azért küzdöttem a testemért hogy rejtegessem''.(Vagy ilyesmit).

És neki is van párja.


Nekem régebben fiútesóm mondta, szeret nézegetni más lányokat, de ő nem szeretné, ha a barátnője mutogatná magát a neten. Mert hogy őt zavarná, ha a sok kanos csávó ráizgulna a képeire.

Egy pasi ismerősöm mondta, hogy szerinte egyes lányok olyan sokat mutatnak magukból, hogy azt csak a barátjuknak kellene látni.


Ha belegondolok, bikinis, fehérneműs, alig ruhás képeket a párjaimnak küldtem, nem osztottam meg sehol.


Lehet vannak pasik akiket nem zavar, sőt büszkék rá ennyien beindulnak a barátnőjére.


Ti pasik hogy viszonyultok ehhez?


Mennyire tolerálnátok, ha a csinos, dekoratív barátnőtök majdnem mindennap pl. Instára megosztana valami provokatív képet?


Amin vadul néz, lenge ruha van rajta vagy alig van rajta és szexin is pózol, jönne rá a sok like (elsősorban pasiktól) és a sok komment ilyen szexi vagy olyan szexi vagy ezt csinálnám veled azt csinálnám veled, stb.


(Most tekintsünk el attól, valakinek ez a foglalkozása, pl. fehérnemű modell).



Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, mert sok lányt látok ezt csinálja, gondolom némelyiknek van barátja, vajon hogyan viszonyul ehhez.



#fénykép #szexi #meztelen #Instagram #Vanessa Morningstar
2021. aug. 15. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Versenyeznek egymàssal , és gyűjtögetnek


Mint az őskorban


De Vanessa kèpeit nem merem / fogom megnèzni

2021. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

A párom jobban akar mutogatni, mint amennyire alapból én tenném. Van, amikor együtt elmegyünk vásárolni ruhát és pont a kirívóbb darabokban dicsér agyon, hogy milyen szépen látszik benne az alakom meg ilyesmik.


Én sem szeretem magam rejtegetni, nagyon keményen megdolgoztam/dolgozom azért, amim van és ebbe beletartozik a külsőm is. Főleg, hogy egy sima testhez álló ruhában is valószínűleg sokan ribisnek tartanak, mert a fenekem és a mellem akkor is kidomborodik és kitölti, ha semmi extra nincs azon a ruhán, csak minden úgy látszik, ahogy alapból van rajtam. Az csak hab a tortán, hogy a párom merészebb darabokat is el tud rajtam képzelni, mint amiket én megszoktam magamon. A képeimre sem szólt be soha, hogy ne tegyem ki. Közönséges képet amúgy sem raknék ki.

2021. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi erovel strandra se menj, nehogy megnezzenek. Tudom, mas, mert az egyik helyen a furdes a cel, a masikon a lajkgyujtes, de a lenyeg ugyanaz, mindket helyen megbamulnak kanos ferfiak, es ha a pasidat a strandon sem zavarja annyira, hogy foglalkozzon vele (mert jo esetben nem fog emiatt arcoskodni masokkal) akkor neten se zavarja.
2021. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Az én pasim szerint még 40 fokban is garbóban kellene utcára mennem..
2021. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3, nem rólam volt szó, általánosságban kèrdeztem.

Strandra elmegyek bikiniben, azért hogy élvezzem a jó időt, nem azért hogy megnézzenek. A strand teljesen más mint az Insta.

Mint említettem, strandon elsődleges cél kikapcsolódni. Ha meg is néznek ott pasik nem mernek közeledni, hisz ott van a barátom.

Instára nyilván like gyűjtés, követők miatt töltenek fel képeket. Ott arctalanul, névtelenül bátrabbak emberek, írogatnak kommentbe meg privátba mindenféléket miket csinálnának vele....

Strandra se mindegy, sima bikiniben megy ember lánya, vagy tangás bikiniben, vagy kicsi short-ban amiből a fél feneke kilóg, vagy madzag bikiniben (nyilván én legelsőben).

2021. aug. 15. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Én ugyan nő vagyok, de én abszolút nem gondolom normálisnak ezt. Szerintem ha valakinek barátja van, akkor neki mutogassa a tangás, melles képeit, szerintem más pasiknak nem kellene ennyit látniuk a testéből, ráadásul szerintem ha ilyen nővel ismerkedik valaki, abban nincs semmi izgalmas már, hiszen már mindent látott belőle az instán..
2021. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

#1 és voltam


Bővebben kifejtenèm:

Ez az egész nem a pàrjukról, hanem inkább róla ès a többi nőről szól.

Ha influencer akkor hatvànyozottabban megfigyelhető a jelensèg, valamelyik csaj bedob egy képet , akkor a màsik vagy tronfolja vagy viszi.


Van valami pszichológiai háttere az egésznek , de nincs kedvem tudományos cikkeket linkelgetni erről, a platform többsége egyébként sem biztos , hogy tudna/ akarna kezdeni bàrmit az információval



De Vanessa kèpeit nem merem / fogom megnèzni akkor sem 😁

2021. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt csinálja az figyelemhiányos. Nem jönnék össze eleve ilyennel.
2021. aug. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Bocs, hogy nőként kotyogok bele.

Amikor nekem volt párom, ő jobban akart mutogatni, mint én saját magamat... pedig nem is pózoltam fehérneműben, de mivel nagy melleim vannak, volt néha arra példa, hogy a boltban az én ízlésemnek oké volt a felső kivágása, de utcán, mozgás közben már túl soknak éreztem és igazgattam, ő meg kérdezte, hogy miért takargatom, szép látvány.


Nem minden pasi birtoklásmániás és féltékeny. Ráadásul azért ritka kivétellel, de a magamutogatós csajok többségét már így ismerte meg a párja, nem árultak zsákbamacskát, így az adott pasi részéről iszonyatosan kétszínű és bunkó dolog lenne takargatni a nőt, "mer' már az enyimé'". Az a haverod, aki meg bámulja a k...san öltöző nőket, a sajátját nem akarja olyannak, az meg egy véglény.

2021. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: most látom, visszaolvasva, hogy nem haver, hanem tesó... a lényeg ugyanaz.
2021. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!