Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van,hogy az a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van,hogy az a nő aki szívből megtesz sokmindent, nem kap visszafele semmit,a másikat meg vacsizni,welnessezni cipelik? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Az exemért mindent megtettem,együtt éltünk de kb. a sarokig nem mentünk el kettesben.Az új nőjét 3 hét után meg vacsizni,meg fürdőzni viszi.

És ugyan ezt elmondhatom egy másik kapcsolatomról is.Adtam mert szerettem,erre most egy másik nővel van hotelben welnesen.



2021. aug. 22. 09:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted mi az oka a rendszeres rossz választásaidnak?
2021. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Én magam?

A másikkal megtesz dolgokat,akkor ha onnan nézzük onnan nem biztos,hogy rossz választás ugyan az az illető.Nem?Akkor hogy van ez?

2021. aug. 22. 09:37
 3/44 anonim ***** válasza:
79%

Vannak nők akiknek korabban is megvolt mindene. Vagy nagylábon élnek.

Az ilyenek tudat alatt is elvárásokat támasztanak a partnerrel szemben.

A partner kevesebbnek érzi magát.


Nekem is párom pl akkor kezdett el vásárolni mikor olyanokat mondtam neki hogy vettem magamnak ezt azt es a bnőimnek azt mondom hogy tőled van hogy ne égjek előttük mert ők mindent megkapnak a pasiijuktok én meg semmit és rajtam röhögnek hogy milyen pasim van.

Plusz még pár ilyen sztori arrol apa meg az exem miket nyújtottak/nyújtanak.

2021. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
79%

09:31-es vagyok


Én kérek elnézést.


Nem tudtam, hogy te vagy a tesztelő, aki másoknak választ pasast. Ez így teljesen más megvilágításba helyezi a kérdésedet.

2021. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kis pénz, kis foci. Egyszerűen te nem vàrtad el a fricitől, az új nő meg igen.


Vagy időközben milliomos lett.

2021. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
54%

3

Ergó manipuláltad:D Szép kapcsolat ez is:D

2021. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Vagyis mivel nekem nem az az érték (ettől függetlenül öltözködöm stb.),ezért nekem jó az is alapon semmit?

Aki meg lehet egy tök hülye,de elvárja a "cuccokat"meg a nyaralást annak meg megadják?

2021. aug. 22. 09:43
 8/44 anonim ***** válasza:
64%

Ezt már én is sokszor megkérdeztem magamtól....


Igazából azt tudom mondani, amivel magamat is megnyugtattam: nem passzoltunk össze, majd a következő engem is kényeztetni fog, mert megérdemlem.


Semmit nem csinálsz rosszul, csak nem a megfelelő emberrel voltál.

2021. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
66%

09:31-es ÉS 09:40-es vagyok. Kaptam egy privit.


Rekonstruálom az eseményeket:

-Szerinted mi az oka a rendszeres rossz választásaidnak?

-A másikkal megtesz dolgokat,akkor ha onnan nézzük onnan nem biztos,hogy rossz választás ugyan az az illető.

-Nem tudtam, hogy te vagy a tesztelő, aki másoknak választ pasast. Ez így teljesen más megvilágításba helyezi a kérdésedet.


Konklúzió: a kérdező nem a saját lábára választotta a cipőt. Valaki másnak tökéletes, de számára kényelmetlen.


Átment az üzenet, Ági?

2021. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
32%
Mert mindketten aranyásók vagytok, de az új nője akaratosabb.
2021. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!