Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfogdosott részegen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogdosott részegen és eléggé zavar a dolog, valami tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bulizni voltunk a barátommal és a rokonaival. Mindenki elég sokat ivott, szinte maguknál sem voltak, a barátom és én kevesebbet ittunk.


Az egyik férfi rokona miközben hozzám beszélt teljesen letaperolta a fenekem, én persze arrébb álltam, de azóta is nyomaszt a dolog. Szoknyában voltam (ami alatt rövidnadrág volt) és megpróbált alá nyúlni. Ez egyszer fordult elő, mert utána nem igazán mentem a közelébe.


Ez a dolog valamiért azóta is zavar, a barátomnak nem akarom mondani, nehogy emiatt összevesszenek. Úgy voltam vele, hogy biztos azért történt, mert kb. önmagáról sem tudott az illető, de mégis nyomaszt. Valami tipp, hogy túllépjek ezen? Jelenleg úgy érzem a rokon közelébe se akarok menni, pedig kénytelen leszek, ha bármilyen családi esemény lesz...



2021. aug. 24. 07:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Én elmondanám, és azt is hogy nem akarok ezzel az emberrel találkozni mert kényelmetlenül érezném magam.
2021. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Skacok, az ilyen esetek miatt látom azt, hogy nem lehet egyszerű nőnek lenni.
2021. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is meséld el neki.
2021. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Én az illetovel beszelnék 4szemkozt hogy legkozelebb ilyen ne fordulhasson elo taetson tiszteletben rosszul esett.
2021. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is mondd el neki. Nem a te hibád, ha emiatt összevesznek, hanem a gyökér p_cs rokoné.
2021. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos mindenhol, szinte minden családban vannak ilyen tapogatós állatok. Főleg a fiatal lányokra mennek rá, akik zavarban vannak, meg nem mernek szólni. Ez nagyon megalázó egy nő számára, a férfiak ezt nem tudják megérteni. Ha elmondod, csak röhögnek, hogy na a vén kujon.

Mondd el a barátodnak, hátha megérti. De legalább tudni fogja, hogy ezentúl mért kerülöd.

Mert erre szerintem nem igen van más megoldás. Esetleg a nyilvános megszégyenítése az illetőnek, de akkor meg a rokonok még rád fognak haragudni.

Abban a helyzetben sok nő hirtelen nem tud mit reagálni. Pedig lehet, ha higgadtan azt tudnád mondani, hogy ne tapogasson, az eljutna az agyáig, és utána békén hagyna.

2021. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Alkohol nem mentség arra amit teszel, hiszen aki nem bírja ne igyon. Gondolj bele, ha a jövőben mindig következmények nélkül taperolhatna más nőket csak azért, mert ivott, szerinted nem élne a lehetőséggel?


El kellene mondanod mi történt, hogy te ezt nem akartad, ami miatt nem szeretnél többet találkozni ezzel a sráccal. Ha utólag derül ki a dolog, akár rossz fényben is feltűnhetsz, őszinteség pedig alap egy kapcsolatban.

2021. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy tapogatós. Ha nem iszik, akkor is ilyen.

Megértem, hogy rosszul érzed magad. Ha még egy ilyen történne, keverj le egy pofont az illetőnek. Aztán mondd azt, hogy bocs, csak tévedtem, sokat ittam.

2021. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Le vagyok pontozva.nekem mégis megoldott ez hasonlo sztorit.

A munkahelyemen macerált állandoan a portás.

Egyszer fogtam magam es bementem hozzá es a kollegai elott megkertem arra hogy legyen szíves tiszteletben tartani és nekem nagyon kellemetlen amiket művel.


Mindenki elott égett a feje!!, a feletteseimnek nem szoltam azaz a munkahely maga nem latta a dolgokat, de ezutan még külön felkeresett a helyemen is és többszörösen is bocsánatot kért!!


Az egyenes beszéd az sokat ér!


Itt meg a gyk n a lepont megy..vicc.

4.voltam

2021. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jól esett kiírni ezt magamból, mert mindent a barátommal beszélek meg, de eddig még nem akartam elmondani neki, nehogy vita legyen köztük emiatt.


Megpróbálom majd elmondani neki finoman, hogy tudja, hogy ez történt, de ha lehet ne legyen belőle harag, hiszen kb minden nap találkoznak az illetővel. Én pedig megpróbálom majd kerülni, amennyire tudom.

2021. aug. 24. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!