Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a barátnőm egy házibuliban részegen puszit nyomott a párom arcára? Majd másnap bocsánatot kért érte tőlem, hogy túlzásba vitte a dolgot.

Figyelt kérdés

Próbáltam nem félreérteni. Azzal magyarázta, hogy ő csak örült, hogy jóban vannak és mint testvér tekint rá.

Párom véleménye az volt erről, hogy ő egyáltalán nem gondolta túl, mivel eszébe se jutna rajtam kívül más nőre úgy nézni vagy gondolni.



2021. aug. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Én itt azt nézném meg hogy amúgy mit tapasztalsz a párod és a baratnőd reszéről is.


Milyenek altalaban?

Mennyire ismerik egymást, mennyire vannak jóban? Mert ha pl régi barátok akkor szerintem nem akkora dolog. Ha alig ismerik egymast az furább.


Szoktak-e flörtölni, volt--e már hasonló vagy olyan ami korábban nem tetszett amit csináltak.


Ha egyszeri eset én azért figyelnem a jeleket hogy vannak-e, de ha amúgy semmi mas nincs, nem csinálnek nagyobb ügyet belőle.

2021. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ja meg azért puszi és puszi között is van különbség.


Ha sima baráti akkor azon ott szerintem a testbeszéden látszik.


Ha több van mögötte azon is.

2021. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem régóta ismerik egymást. Ez az eset egyébként 2 hónapja volt.

A párom részéről egyáltalán nem tapasztaltam még semmit, tényleg. Azóta sem. Direkt figyeltem.


Viszont a barátnőm részéről kezdtem azt észlelni, hogy egyre feltűnőbb akar lenni, mintha imponálni akarna. Állandóan hangosan vihog, ha mond valami vicceset a párom. Voltak fura megjegyzései is, ami szerinte vicces volt: pl. keresgélt valamit a neten a párom, ő pedig odaszólt, hogy "nekem keresel valamit?". Illetve ha egy társaságban vagyunk is olyan, mintha folyton mellette akarna lenni.

Ha mesélek neki kettőnkről teljesen közömbösen reagál.

Lehet már én képzelek bele sokat, de ezek a megérzéseim.

2021. aug. 25. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

#1-2 vagyok csak még valami eszembe jutott:D


Egyik barátnőmnek volt egy párja közel 3 evig, mi is (a barátai) jóban voltunk a sraccal. Ha volt valami közös összeröffenés vagy találkoztunk tök alap volt hogy megöleltük egymast (baráti ölelés, semmi több), sose volt fura se felreérthető és tök természetes volt.


Tudom az ölelés, nem ugyanaz, de ja.


De nekem sose tetszett a srác, nem ez volt a cél vagy a szandék. Jóban voltunk, ennyi.

2021. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam már így puszit a barátnőm férjének , amikor együtt buliztunk, és ittunk kicsit. Nem volt félreértés belőle, ha találkozunk megbis szoktuk ölelni egymást.
2021. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon régen (tehát nagyon fiatal is voltam), az akkori párom adott úgy puszit egy "közös" barátnőnknek. Igazából ők sokkal régebb óta ismertek egymást, én kerültem később a társaságba. Egy kocsmai játék során történt. Ő se volt már szomjas, és a lány nyert játékban, azon lelkesedében adott neki egy puszit.(A párom a lánynak.) Én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de emlékszem, hogy akkor nagyon kiakadtam. Nem a lányra persze, hanem a páromra. Azt zavart, hogy "csak úgy" csak nekem szokott puszit adni. Találkozáskor nem zavarna, na de így! Kb.1 napig nem beszéltem vele. Pár órára a fürdőbe is bezárkóztam. Szegény az ajtó alatt dugdosta be a szerelmes leveleket és közben tele pakolta a lakást bocsánat ajándékokkal.😂 Utólag tényleg túlreagáltam, de akkor nagyon rosszul esett🤷 Szerintem neked sincs miért aggódnod a párod részéről legalábbis. A barátnődben nem vagyok biztos. Lehet, jobb lenne, ha egy darabig nem találkoznának.
2021. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!