Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevetted, azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevetted, azt, hogy a párod rólatok tett fel ide kérdést, történt már ilyen? Hogy reagáltad le? Mit csináltál ilyenkor?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sokan magukra vesznek olyan kérdéseket, amik nem is róluk szólnak... Nekem ez a tapasztalatom.

Egyszer egy nő győzködött hosszasan privátban, hogy biztos, hogy a kérdésem vele kapcsolatos és én a pasi vagyok, akiért rajong... Pedig nő vagyok és még csak nem is ismerem. :)

2021. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Gondolom nem hitte el.:) Ha pedig elismerted volna lett volna egy írogatós barátnőd :))

Nyilván sok hasonló történet van, de azért van egy-kettő megismételhetetlen szitu és kérdés rá.

2021. aug. 26. 22:09
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Én volt márhogy a kérdés alapján felismertem valakit (nem annyira hétköznapi volt a sztorija). Ismeretlenűl elbeszélgettem vele:)

Viszont jót tett neki, azóta néha észreveszem a változást amit kicsit én is okoztam benne. Nem ártott neki:)

2021. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez klassz. Mert sokszor ismeretlentől hamarabb megfogad ember tanácsot mint ismerősétől.
2021. aug. 26. 22:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltak kellemetlen helyzetek amikor olyan szinten álltak belém tök ismeretlenek üzenetben h csak pislogtam. Váltig állitották h én xy vagyok és igymegugy, meg egyszer valaki nagyon nézhetett mert az üzenetküldő közölte h most elmegy hozzám ugye, aztán amikor tényleg megjelent annál a valakinél na az mit szólhatott :D
2021. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

3as vagyok.

Igen ez tényleg így van.

Az illető nagyon istenített egy csajt hogy ő a legjobb mindenben stb. Aztán amikor rávilágitott a helyzet is meg én is hogy nem így van akkor kicsit máshogy állt hozzá utána, a csajszi meg is lepődött rendessen:)

2021. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg hasonló eset van a világon éppen ezért kicsit mindenki magának érezhet egy egy kérdést.


Neked mi a sztorid? Melyik kérdést érzed magadénak amiben magadra ismertél?

2021. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, így én is jártam. beszélgettem innen valakivel, aztán egy idő után belinkelt egy kérdést, és nekem esett, hogy tudja, hogy azt én kérdeztem. Hosszasan magyarázkodnom kellett, hogy nem én voltam, és felhozni részleteket, miért is nem illik hozzám a kérdés. Gyanakodva kérdezgetett. Kiábrándító volt. Randizni nem is voltam eztán hajlandó vele, pedig afelé kezdtünk menni előtte.
2021. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Sosem jönnék össze egy gyakorikérdésekezős elmebeteggel, mint amilyenek mi mind vagyunk 😁
2021. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem
2021. aug. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!