Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy úgy érezted belehalsz ha nem csókolhatod meg? még ha más nem is lesz sosem köztetek?

Figyelt kérdés

Annyira odavagyok egy idősebb pasiert, munka kapcsán találkozunk néha,ő kapcsolatban van, felnőtt gyerekek, messze lakik.

De minden heti találkozásunk után egyre jobban vágyom rá. Persze felé semmit nem közvetítek, mivel rendes férfinek tűnik, nem olyan megcsalósnak. inkább próbálok minél kevesebbet kommunikálni vele ha ott van, de már nem bírom.


2021. aug. 27. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt egy munkatársam, akivel korábban randizgattunk, de végül közölte, hogy bocs, mégsem akar tőlem semmit. Ezután kétségbeesetten hívogattam el (baráti alapon) a céges kantinba kávézgatni. Mindig amikor ott ült velem szemben úgy éreztem, hogy belehalok, ha nem csókolhatom meg. Tudom miről beszélsz..
2021. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! 10 évnek kellett eltelnie... ő keresett meg
2021. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De aztán ő csókolt meg engem. Sőt, most is van olyan, de ő soha nem fog😟
2021. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De miből lehetne rájönni ilyen körülmények között, hogy esetleg az ő részéről is van rejtett vonzódás?
2021. aug. 27. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Ne akarj szétzilálni egy családot!
2021. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Mit érdekli őt, hogy mi lesz a családjával. 🙂
2021. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most a sértett feleségek csak akkor irjanak ha átéltek már ilyet és hasznos tanácsot tudnának adni, köszi.

Nem tudom, miből jön az le, hogy szét akarok zilálni egy családot.. de mindenki magából indul ki.

Az hogy mit érzek,nyilván nem direkt van.

2021. aug. 27. 21:28
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Onnantól, hogy a rejtett vonzódás érdekel már nyitsz felé, hogy legyen valami. Ezen nincs mit tárgyalni, te is tudod, még ha nem is ismered el.
2021. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt elismeren, hogy nagyon oda vagyok érte, de ő szinte biztos, hogy semmit nem érzékel ebből.
2021. aug. 27. 21:32
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy olyan helyzet, ahol el kell döntened, hogy milyen ember akarsz lenni, ennyi a történet.


Férfiként voltam nem egyszer olyan szituációban, hogy férjezett nő akart lefekudni velem, hiába vonzodtam én is, akkor is elzarkoztam, mert ennél jobb vagyok.

2021. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!