Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb sértés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb sértés egy férfi számára? Mitől sérülnek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Jajj...a bosszúálló amgyalka. Feküdj le vele hátomszor, és mondd azt, nem volt orgazmusod! Tuti összetörik!
2021. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem bosszútállni akarok :D csak nőként érdekel a másik oldal
2021. aug. 28. 18:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a kukid
2021. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem?
2021. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
gyűjti a töltényt a kis pszichopata
2021. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Kicsi a szerszámod. Ez érthető a fúrókalapácsra vagy villáskulcsra is illetve a péniszre is. Mindegyik sértő :D
2021. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

na ebben profi vagyok kezdem:

-ha gyereknek hívod

-ha azt mondod neki mikor elment h már vége is? vagy már megint ennyi?

-ha azt mondod nem tud nyalni/csokolni vagy kielégíteni bezzeg a valaki milyen jó volt

-ha azt mondod nem érzel semmit amikor csinálja neked, vagy h nem épp a legkeményebb stb

-ha azt mondod neki szex közben h gyorsabban keményebben gyerünk már mire vársz csináld már aztán meg duzzogsz mintha nem csinált volna semmit még ha bele is szakadt

-ha azt mondod neki h nincs több szex

-ha azt mondod neki h inkább masztizol és meg se probáljon bekapcsolodni

-ha azt mondod ecseteled neki hogy hogy szeretted ahogy dugnak és példát is mondasz rá ezzel meg azzal

-ha szex közben valami kis hibát csinál lebaszod úgy mintha kb embert ölt volna, és azt mondod akkor inkább hagyjuk mára

aztán ha kicsit érzékenyebb akkor egyből lelankad neki és ha jobban magára vette akkor fel se fog már állni neki na akkor azt mondod neki 5-10perc után h jó folytassuk és nem áll fell neki akkor meg szétzúzod

-ha azt mondod neki egy cseppet sem finomat h nem tudtál jól megdugni még is mit vársz

-ha olyanokért vádolod amit nem is csinált de bemeséled neki h igen is mert hogy ezt vagy azt csinálta és még valami hülyeséget is hozzáteszel h ezért vagy azért csináltad miközben szo sincs ilyenről

-ha van valami olyan a testén amit tudod h nem szeret és dolgozik ellene, tegyük fel kondizik de a tokája van vagy hasa vagy valami akkor azt szídni úgy mintha nem tenne ellene és úgy beállítani mintha nem is tett volna eddig se

-amikor azt mondod neki hogy mindig csak a kifogásokkal jössz bezzeg amúgy nagy a szád ha... és megemlítesz valamit ami neki fontos és szeret

-ha a hobbiját szídod úgy mintha az valami rossz dolog lenne, büntudatot keltve benne h szórakozik h lehetne helyette 1000 más dolgot csinálni és másra is költeni a pénzt

-amikor azt mondod neki h minden szarra van pénze csak arra nem amire kell, és akkor mondasz ilyen aproságokat amik szinte nem kerülnek semmit és csak ritkán vesz olyanokat

-ha azt mondod neki hogy nem is szeretsz csak kelett neked valaki...

-ha azt mondod neki hogy nem is foglalkozol velem és mondod neki a hobbiját vagy bármit amit amúgy csinál ha nem dolgozik

-ha azt mondod neki h nem tesz érted semmit soha bezzeg a másik valakinek a pasija (akit utál pl) őt dicséred h milyen jó ez meg az

-ha azt mondod neki hogy nem ér semmit, nincs jövője nincsenek céljai csóró élhetetlen fogyatékos beteg ember

stb stb stb de ha jobban ismered azt akit megakarsz sérteni még jobbakat lehet összehozni. Ha beleviszel a multjából jelenéből dolgokat kudarcokat vágyakat meg ilyenek. Have fun

2021. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Utsó, azonnal orrba vágnálak, ha egyet is elsütnél.
2021. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Gyere papper én ezeket mind megkaptam és ezek után élni se volt van kedvem. Pláne úgy h attol kaptam ezt akit a legjobban szerettem ezen a világon és akit az egyetlen embernek hittem akiben bízhatok. Mindent félét összehordott és egy szép élet morzsáit hintette el nekem sose hagy el szeret megoldunk mindent egy család leszünk és utána meg a beismerés h meg is csalt majd pár napon belül mással volt. De én bántottam ő és én rontottam el benne valamit, és csak azt akarja h szenvedjek mint ő. Azóta kiégve tengődök nem jó semmi és nem boldogít semmi se, nem tudok enni aludni edzeni vagy rendesen dolgozni. Egyedül vagyok és leszek is. Sőt már nem is áll fel. Ezekkel lehet valakit megnyomorítani de igazán, és bántani ha még fizikai bántalmazás is van mellette akkor még hatásosabb tapasztalat. F/30
2021. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!