Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kijelentés rossz előjel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kijelentés rossz előjel?

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolatról van szó. Sok mindent meg szoktunk beszélni őszintén párommal, úgyhogy ez a téma is szóba jött. Jelenleg jól megvagyunk együtt, viszont ő azt mondta hogy még bizonytalan abban, hogy velem szeretné-e leélni az életét és kicsit próbálja kerülni is a témát. Azt mondta koncentráljunk a jelenre, élvezzük ki és meglátjuk hogy alakulnak a dolgok. Ez már rosszat jelent, vagy csak tényleg még korai ilyen témáról beszélni 1 év után?
2021. szept. 5. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Sztem nem tervez veled komolyat de örvend hogy van kivel dugjon, kozbe meg keresi a kovetkezot.
2021. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%

Szerintem már az nagyon jó jel, hogy egyenes, korrekt és őszinte.

Nem vagyunk egyformák, de el lehet mondani, az emberek 90%-a azért tudja, ki a nagy ő, pláne 1 év után.

Én az első fiúmat több év után hagytam el, mert ő házasságról beszélt, én meg azt mondtam, oké, most ez jó, de a felesége nem lennék.

A férjemmel mikor találkoztam, a második randi végén már evidensként beszéltünk arról, hogy a mi esküvőnkön hány ember lenne, meg hova mennénk nászútra, mert mi házasok leszünk.

Szóval...

De ne ebből indulj ki, te ismered őt, és mindenki más, ezt ne feledd.

2021. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem jelent jól. Nem szerelmes.
2021. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Ènsem vagyok ilyen szerelmes es csak egy nagy "ő" van tipus..plusz a kornyezetemben van egy jopar rossz hazassag meg sok elvalt. Plusz sose lehet tudni milyen lapokat hoz az elet,ami borit mindent, vagy epp melyik fel bolondul meg, vagyik tobbre vmikor...

Szoval ensem tudnam azt mondani oszinten 1 ev utan sem,h jujj szerelmem veled szeretnem leelni az eletem meg. Aztan lehet csak nem voltam meg szerelmes vagy inkabb racionalis tipus vagyok..

2021. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi idősek vagytok? Én úgy gondolom, hogy 20as éveink végén (vélhetően) néhány párkapcsolati tapasztalattal a hátunk mögött, normális, intenzív kapcsolatban (nem heti 1-2 tali), igenis érzi az ember 1 év után, hogy célba ért, vagy sem. Ha korai huszasok vagytok, bontogatjátok a szárnyaitokat az élet minden területén, nem éltek még együtt, stb, akkor talán érthető. Bár, én már 18 évesen is úgy éreztem, hogy szívesen leélném az életemet az exemmel. 26 vagyok és a szakítás pillanatában is így gondoltam, de ő már nem. Szóval.. Nekem nem jelente jót.
2021. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Részéről nincs meg a tipikus, rózsaszín ködös érzés. Persze ettől még szerethet, de én ebből nem olvasnék ki semmi jót a jövőre nézve...
2021. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha te komolyan tervezel vele, rád nézve nem jelent jót, de ő el van ebben, amíg kedve tartja.
2021. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attol fugg mennyi idosek vagytok. ha a huszas eveitek elejen jartok, ez egy teljesen normalis, korrekt kijelentes, plane hogy csak 1 eve jartok
2021. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!