Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, elhagynátok egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elhagynátok egy nőt azért ha kiderülne, hogy meddő?

Figyelt kérdés

Nos 4 éve vagyok együtt a férjemmel, 2 éve próbálkozunk babaügyben. Sikertelenül. Most értünk oda, hogy nem szórakozunk és orvoshoz megyek. A férjem nem meddő, mert az előző házasságából van 1 lánya. Szóval ha van baj, az velem van.

Ő nagyon szeretne tőlem is egy babát és persze én is szeretném. Viszont ráparáztam erre. És a lombik sem 100%, az sem jön mindig össze.

Mi van ha kiderül, hogy meddő vagyok? Egyszerűen félek. Attól is, hogy nem lehet gyerekem, de attól is, hogy mindennek tetejébe elhagy a férjem.

29N


2021. szept. 7. 22:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem, ez milliomod rangu problema.

Dolgoztam meddosegi klinikan mint embriologus, 10-bol 7-szer a ferfival volt a gond.

2021. szept. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Szeretem akkor nem, de ha nem szeretem akkor igen. Úgy veszem észre hogy te nem szereted mert ha éreznél iránta egy csöppnyi szerelmet ezt a kérdést nem látjuk és olvassuk itt!
2021. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
66%

Hogy mennyi érzéketlen férfi van!

Pár választ undorodva olvasok. Te felfogjátok, hogy mekkora fájdalom az ha valaki vár a babára, de ő nem jön? Undorító módon kommenteltek, má' bocs.


Kérdező, mi összesen 2 évet vártunk rá. Closty kúrás negatív tesztek után elengedtem a dolgot. Rá két hónapra megfogant.

Ha szeret a férjed, nem hagy el. Mellesleg már nagyon ritka, hogy főleg a te fiatal korodban ne lehetne bármi módon kezelni ezt a dolgot. Én 36 éves koromban szültem egy makk egészséges kisfiút.

2021. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én igen, mert szeretnék gyereket. Aki nem akar gyereket, annak meg ez kifejezetten előny.
2021. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
kérdező, legközelebb ne ebbe a kategóriába írd ki, itt szinte tobzódnak a gyerekfóbiás (szociofóbiás) lelkisérültek
2021. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Észrevettem.

A gyereknevelés kategóriát viszont többnyire csak anyukák nézik.

2021. szept. 8. 12:50
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem akarok gyereket. Ez jó hír lenne.


Ha ő akar gyereket akkor viszont kétséges a dolog, vele kellene megbeszélned.

2021. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem nem hagytak el! Pedig a férjem nagyon vágyik babára. És én is. Küzdünk, még nem adtuk fel.
2021. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem már van egy gyermekem. De ha nem lenne akkor se hagynám el, de közben keresnék olyat, akivel lehetne, és akkor többen élhetnénk egy háztartásban. Jó lenne.


Bár mindenki biromantikus lenne a bolygón.

2021. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!