Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem miért ekkora tuskó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért ekkora tuskó?

Figyelt kérdés
Fél évig jártam az exemmel. Én nagyon szerettem és mindent megtettem neki (sajnos átmentem már lábtörlőbe annyira). Mielőtt jártunk már előtte nagyon sokáig bejött és a szakítás első 2 hetében is szörnyen voltam. Utána egy régi ismerősöm előbukkant váratlanul és randizgatni kezdtünk. Benne minden megvan, amire valaha vágytam, azóta együtt vagyunk és már tervezzük az összeköltözést. Amikor megtudta az exem elkezdett írogatni meg hívogatni, hogy találkozzunk, próbáljuk meg újra, mert megváltozott. És közbe szidja a páromat, hogy ő nem jó pasi, nem is illik hozzám, és nem érti hogy lehetek együtt egy ,,ilyen" emberrel. Meg hogy tudja, hogy még szeretem. Nagy szerelem volt, tény, hogy a mostani páromat nem szeretem annyira lángolón, mint őt. De szeretem nagyon, és már én is idősebb vagyok, más alapján választok párt, mint régen. Nagyon bánt, hogy így beszél a páromról, és az is idegesít, hogy most jön rá a roham, hogy jó volt velem. Letiltottam mindenhonnan, de véletlenül mindig ott van, ahol én és elkezd bombázni a parasztságaival. Meg a közös ismerőseinket is uszítja.
2021. szept. 9. 09:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Mert féltékeny az új pasidra és vissza akar szerezni.
2021. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kerüld ha tudod! nem változott egy centit se csak fél egyedül maradni...

Az ismerőseid közül akik ennek hatására elfordulnak tőled azokért nem is kár! kitartás!

2021. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kidobott ex így működik, amíg nem talál magának más elfoglaltságot. Meg lehet szabadulni az ilyentől. Egyébként meg ésszel kell szakítani.
2021. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi nagyon normálisan váltunk el. Nyilván nem voltunk puszipajtik utána, mert nem hiszek az exekkel való barátságban, de nagyon normálisan szakítottunk. Emiatt nem értem, én őszintén minden jót kívántam neki és hogy találjon egy olyan lányt, akit szeretni tud. Pedig nekem ez sokkal jobban fájt, neki ez csak az egójának tett be.

#2 Valójában nem is az a bajom, hogy tőlem elfordulnak az ismerőseim. Hanem hogy a páromról rosszat mondanak, és beállítja minden bénának, pedig sokkal férfiasabb, mint az exem. Ez zavar nagyon, hogy ismeretlenül bántják.

2021. szept. 9. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne számítson, hogy mások mit gondolnak rólatok. Hidd el, mások sem foglalkoznak sokat azzal, hogy neked ki és milyen az új párod. Meghallgatják az exedet és valószínűleg sajnálják titkon, hogy szerencsétlen, még mindig a volt barátnőjén és annak új párján rágódik. Ezzel magát minősíti az exed, nem a párodat vagy téged.
2021. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!