Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozzak a barátomnak 1. hónapos fordulóra?

Figyelt kérdés
Szombaton leszünk 1 hónaposak, tudom ez nem annyira sok idő, de érzem rajta, hogy ő az igazi. Valami saját készítésű apróságot szeretnék neki készíteni, olyasmire gondoltam, hogy közös fotót keretben kidekorálom vagy stb. Ötleteket várok:)
2010. aug. 31. 02:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Első!
2010. aug. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
vegyél neki ferrarit vagy vmi ijesmit hidd el orulni fog neki
2010. aug. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
vegyél neki szalámit
2010. aug. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
lovat
2010. aug. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,

szerintem az jó amit írtál,hogy egy fotót bekereteztetni ,és pl.tegyél köré szíveket vagy ilyesmi.

Esetleg egy medál amiben a fotótok van, vagy süss neki egy szív alakú sütit,arra írhatsz is,vagy a képeteket is rárakathatod,vagy valami különleges formájút.:)

2010. aug. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem csináltass a közös képetekkel bögrét,vagy vmi ilyesmit!Több drogériába is lehet!:)

2010. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elsőre még nem lehet eldönteni h. ő az igazi,majd 1-2 év múlva is ha ezt érzed akkor már van benne valami(ja meg éljetek együtt).

AMúgy én annó képeslapokat adtam neki, vagy csináltam és írtam bele minden szépet és jót.

2010. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez egy remek ötlet, ha a közös fényképeteket beleteszed egy általad készített keretbe, én is készítettem egyet a barátomnak és nagyon örült neki! :) De például az én barátom nagyon örült annak is mikor üvegfestékből csináltam szívecskét és beleírtam a nevünket, vagy azt hogy "Szeretlek!". Remélem segítenek az ötletek! Sok sikert! :) 16/L
2010. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szemét vagy utolsó előtti. Amúgy az üvegfestékes ötlet nagyon jó!!:)
2010. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!