Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, női ideál?

Figyelt kérdés

Küldjetek linket az ideálotokról! Milyen alkat jön be nektek? Vékonyabb, sportos vagy esetleg duci? Kíváncsi vagyok.

25L


2021. szept. 11. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
A normális, értelmes nők jönnek be, kinézettől függetlenül.
2021. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Én személyesen a skinnytől az átlagosig tartom a legszebbnek a nők alkatát. Mondhatjuk úgy, hogy ezek a "törékeny" alkatok. Sportosnál is inkább az apróbb, nem jól definiált izomzat az ami nekem bejön.


Kb ilyesmi az ami abszolút az ideálom, de ettől persze lehet "kevésbé vékony is", mert a személyiség is hozzátesz.


[link] girls&ved=2ahUKEwiK6bnKzPbyAhWw0bsIHVCdD5YQMygHegUIARCSAQ


[link] girls&ved=2ahUKEwiK6bnKzPbyAhWw0bsIHVCdD5YQMygZegUIARC-AQ

2021. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolso, nekem is nagyon tetszik, foleg a 2. foto! Nekem az alomalakom, szolval orulok hogy masnak is bejon ha egy lany torekeny es vekony.
2021. szept. 11. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Most a "curvy" meg a sportos ami nagyon megy. Szerintem pedig ez a tökéletes.

Kicsit örülök, hogy nőben is van akinek ez tetszik még és nem a kondis alkat után megy:)

2021. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!