Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tényleg zavarban volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg zavarban volt, akkor lehet, hogy vonzódik hozzám, vagy legalább tetszem neki?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz,bocsi.Van egy idősebb, 50 körüli férfi kollégám, akivel elég ritkán találkozunk munka miatt.

Volt egy olyan szitu, hogy a váltótársam volt bent, addig ez a férfi és egy másik kolléga végezte a dolgát, közben megérkeztem én is. Először nem vett észre vagy nem tudom, aztán már a 2 kolléga indult kifelé, és utána köszönt nekem, (mert előtte háttal állt) , olyan zavartan,meg úgy éreztem mintha zavarban lenne, nem tudom pontosan megfogalmazni miért) és aztán megállt majdnem mellettem. Közben a váltóm és a másik kolléga vmiről beszéltek (nekünk is). A váltóm (aki amúgy nagyon rosszindulatú) meg pont ránk nézett amikor köszöntünk egymásnak a férfival , utána meg olyan sandán nézett minket.

Máskor ha csak ketten vagyunk, ugyan olyan sokat nem beszélgettünk, de sokszor olyan mitha mindig mosolyogni akarna,most viszont nem volt olyan csak a köszönésnél.


2021. szept. 11. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
mivan??
2021. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!