Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan is érdeklem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan is érdeklem vagy csak szórakozik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm (kb 30 éves, egyedülálló HA jól tudom). Családi barát, mi nem vagyunk barátok, de jól kijövünk.


Már egy pár hónapja láttam rajta olyan jeleket hogy tetszem neki. Úgy "csillogott" a szeme ha meglátott, vagy volt (gyakran) hogy hosszan nézett, mindig odakapja a fejét ha a közelben vagyok mondok valamit. Sokszor megpróbált hozzám mindig a lehető legközelebb állni. Sokszor akart segíteni, kivenni valamit a kezemből. Cukkol, stb.


Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, mert semmi konkrétabb lépést nem tett illetve én NEM vonzódom hozzá, kedvelem mint embert, de ennyi. Mint férfi, abszolút nem mozgat meg. Én nem is muttam felé soha olyat hogy többre gondolnék.


Viszont az elmúlt pár hétben volt néhány olyan "megmozdulása" amin elkezdtem gondolkodni, hogy ez egy felnőtt férfinál mit jelenthet.


Múlt hétvégén volt egy kis összejövetel egy társasággal, ő is ott volt.

És beszélgetés során hecceltük egymást. Elismerem hogy van ennek olyan formája amiben van "több", de ebbe semmi olyan nem volt.


Megint volt olyan hogy fizikailag egyre közelebb jött, fölém/mögém állt (én ültem) és kezdett kellemetlen lenni, próbáltam lerázni. Semmi konkrét "lépés" (nem próbált meg megcsókolni v ilyesmi) nem volt, de az intim szférámba jött. Aztán volt hogy már úgy "piszkált" mint amit az általános iskolás gyerekek szoktak (konkrétan utoljára ilyet nekem "pasi" általános 2.ban csinált), hogy így belém (az oldalamba) "csípett".

Stb.

Privátban akár bővebben is kifejtem ha valakit esetleg érdekel vagy adna tanácsot.:D


És felmerült bennem ezek után hogy lehet nem is tetszem neki igazán csak így szórakozna? Úgy hogy nekem ő egyébként nem tetszik, tehat nem tudom mi lehet ebben a szórakozás.


Azért is furcsa, mert egyébként egy értelmes emberről van szó, komoly is tud lenni. Nem az a Casanova típus, nem csüngenek rajta a csajok. Én fiatalabb vagyok nála (23 vagyok, lány) és ezért is merült fel bennem hogy lehet csak élvezi hogy egy fiatalabb csajjal szórakozik?

Vagy bejövök neki csak így mutatja ki?


Azért írtam ki egyébkent a kérdest, mert nekem ez a múltheti viselkedés már nagyon kellemetlen volt, de mivel nem tudom mi állhat mögötte, nem is igazán tudtam hogyan reagáljam le.



2021. szept. 11. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki és mivel kap pozitív visszacsatolást (még ha te nem is ilyen céllal tetted, csak simán jól érezted magad), így közeledik hozzád. Én a helyedben egyszer négyszemközt megmondanám neki, hogy bár mint ember, kedvelem, de néha átlép egy bizonyos határt és ez számomra kellemetlen tud lenni. Ennyiből venni fogja a lapot és valószínűleg vissza fog venni a korábbiakból.
2021. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak annyira furcsa a számomra hogy átment már egy kicsit ilyen általános iskolás stílusba, hogy ott már azt éreztem hogy nem tudom komolyan venni. Pedig nem vagyok sem karótnyelt vagy befásult csak ott már nem tudtam elhinni hogy komolyan is érdekelhetném.


Nem akarok kellemetlenséget okozni senkinek.

De amikor így fölem/mögem állt, ott már tenyleg nem éreztem jól magam, nem tetszett ez a közelség.


De azt meg sosem volt képes megmondani hogy valami van-e a részéről vagy elhívni valahova vagy ilyesmi. Pedig egy ideje megy már a dolog.

2021. szept. 11. 20:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Amíg meg nem tudom biztosra, addig meg nem tudok neki semmit mondani hogy álljon le, mert ha vaklárma az meg oltári égés.
2021. szept. 11. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki.
2021. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, értelek, de ettől még simán lehet ez a helyzet. Ő se tudja hogy közeledjen, lehet nem is akarja nyíltan kimutatni és így marad ez a kisiskolás módszer.

Valóban kellemetlen lenne visszautasítani úgy, hogy nincs egyértelmű jele, hogy tetszel neki, pont ezért is fogalmaztam így. Nem kell visszautasítani, csak jelezd neki, hogy neked kellemetlen, ha ilyeneket csinál. Persze ebben már az is benne van, hogy nem akarsz tőle többet, de mivel csak burkoltan, így nem jössz ki belőle rosszul, ha azt mondja, ő csak hülyéskedett. Mondhatod akkor, hogy tudod, de túlzásba esett és ezért szeretted volna neki jelezni, hogy neked ez már sok.

2021. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 de vajon komolyan is vagy csak ilyen szórakozás módon? Mert ha utóbbi akkor inkább csak ignorálnám. Ha előbbi akkor meg valahogy le kéne állitanom finoman..
2021. szept. 11. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked kellemetlen akkor az ha ignorálod a viselkedését egyáltalán nem megoldás függetlenül attól, hogy ő ez komolyan vagy szórakozásból csinálja. Mindenképp jelezd neki, hogy fejezze be
2021. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!