Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem az exemmel?

Figyelt kérdés
Eleg hirtelen jott, honapokig nem is beszeltunk. Erre ma talalkoztunk es le is fekudtunk. Talalkozni akar meg. Marmint programot akar.. Nem mondtam ra semmit. Most mi lesz?
2021. szept. 11. 20:46
 1/7 moozygoo ***** válasza:
100%
hát gondolom ha igent mondasz mentek programra
2021. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy ő mit akar, újra kezdeni vagy csak összejárni. Ha te semmit se szeretnél tőle akkor meg mondd meg neki.
2021. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Jogos 😂

Hát én nem tudom, mit akarok. Komoly már nem hiszem, hogy menne vele.

2021. szept. 11. 20:59
 4/7 moozygoo ***** válasza:
100%
akkor hagyd a pcsába, mond hogy bocs, nekem ez nem már nem megy és tiltsd le, hogy véletlenül se raboljátok egymás idejét.
2021. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő programokat is akar, meg szexet is. Az járás, vagy összejárás? :D
2021. szept. 11. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha programot is akar, akkor értelemszerűen nem csak szexet, hanem programot is szeretne. Bruh.

Nem vagyunk mi olyan bonyolultak.

Úgy néz ki a leírtak alapján(!) hogy komolyan gondolja, nem csak szimpla dugás vagy neki.

2021. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 moozygoo ***** válasza:
100%
Tippelgetünk, vagy leülhettek megbeszélni mint felnőtt emberek, ha már a felnőtt párkapcsolatok közt van a kérdés
2021. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!