Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már nagyon oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már nagyon oda foglalt emberért? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Az egyik órán odajött hozzám egy lány és megkérdezte, hogy leülhet-e mellém. Az online oktatás miatt eddig nem is találkoztunk, nem is tudtam, hogy hirtelen ki ő. Néhány szót váltottunk csak óra végén, jófej volt, nagyon közvetlen és csevegős, de valószínűleg túl sokat képzeltem az egészbe. Aztán végül megkérdezte, hogy csinálnám-e vele együtt az órán kiadott féléves feladatot én pedig nyilván örömmel rábólintottam. Másnap egy évfolyamtársunk jött oda beszélni hozzánk a terem előtt és kérte, hogy mondjon meg valamit a párjának (úgy tűnt, hogy a srác és a lány párja jó barátok), bennem meg egy világ omlott össze ettől. Azt hittem, hogy lenne nála esélyem, kicsit bele is éltem magam, de most már tudom, hogy nem, nem is akarok belerondítani semmibe. Csak azóta is ezen kattogok és elszomorodtam. Miért csak foglalt nők ilyen édesek és kezdeményezőek velem?
2021. szept. 11. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ebbe ne láss feltétlen kezdeményezést, veheted úgy is, hogy csak a tudásod, segítséged kell neki az egyetemi boldoguláshoz, szövetkezni akar veled a segítségért.
2021. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán szorul a tudásomra szerintem. Eleve egy nagyon kemény tárgy ennek az előkövetelménye, amin én épphogy átcsúsztam, neki meg ötös lett, legalábbis az óra végi csevelyből ez derült ki.


Viszont próbálom helyére rakni a gondolataimat, különben nehéz lesz a közös munka.

2021. szept. 12. 00:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok túl jó pasi, szóval sosem nyertem ilyen helyzetekben. :(

Egy kivétel volt, ahol a csaj már eleve kifele jött a kapcsolatból. Ott meg az lett a szívás, hogy kiderült, a csaj nagyon kattant, ezért én hagytam a fenébe...

2021. szept. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Részletkérdés. Lehet hogy az előző tárgyat is cooperatívan oldotta meg mással. De ez nem lényeges, ez csak racionalizálás, hogy megmaradjon a kép, miszerint ez egy kezdeményezés. Nem. Nem az. Hálóépítés. Ennyi.


Kezdeményezés, ha nem származik előnye belőle, és úgy akar közeledben lenni.

2021. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cseppszi ***** válasza:
100%
Van aki alapból kedves, udvarias mindenkivel - ezt meg sokan kezdeményezésnek hiszik. A jellemből adódó kedvesség, udvariasság az nem flört. Ezt nem szabad összekeverni! Ők találnak leghamarabb társat maguknak, de ettől nem változik meg a jellemük. Ezért van hogy a foglalt nők kedvesek veled. Ők mindenkivel kedvesek :)
2021. szept. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, nem kell a kedvességet összekeverni a kezdeményezéssel, én is sokszor nagyon nagyon közvetlen vagyok, de vőlegényem van, és egyszerűen ilyen a stílusom :D Viszont elszomorodni sem kell, lehet egy jó barátod, van még ezer és egy lány aki nem foglalt:)
2021. szept. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
Egyet értek az elozoekkel. Vannak közvetlen, jó szociális készségekkel rendelkező emberek. Nem véletlenül találnak párt is könnyebben. Ezért foglaltak általában
2021. szept. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg a foglalt emberek nem streszelnek azon , hogy jaj mit mondjak annak a helyes akárkinek. A szükségük van valamire oda mennek és intézik.
2021. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nincs vége, amíg mindketten élünk.
2021. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!