Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ehhez mégis mekkora pofa kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mégis mekkora pofa kell?

Figyelt kérdés
A barátom azt mostanában sokat dolgozik. Ez nem kamu. Azt viszont már annak érzem, hogy erre hivatkozva 2 napig nem keres engem. Én keresem őt, de akkor vagy nem válaszol lásd 2 napig, vagy csak nagyon sokára. (Ez a jobbik eset.) Utoljára 2 napja beszéltünk. Én tegnap és ma is kiraktam az oldalamra a természetfotóim. (Ezzel foglalkozom.) Tegnapit is tetszikelte, és a mait is, viszont se tegnap nem írt rám, sem pedig ma. Szerintem ehhez hatalmas pofa kell. Nem is értem, mit akar ezzel elérni?
2021. szept. 12. 17:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Beszéld meg vele.
2021. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De megint én irjak rá? Nő letemre én futkossak egy férfi után?
2021. szept. 12. 17:40
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
ha megéri neked akkor igen,ha nem hagyd ott nő vagy bármikor találsz mást.
2021. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szakítani nem akar azt már kérdeztem tőle. Szóval nem ertem ezt a viselkedést. Hozzám nem szól (nem volt vita, semmi ilyesmi) de tetszikeli a fotóim.
2021. szept. 12. 17:43
 5/32 anonim ***** válasza:
23%
3-asnál a pont.
2021. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Szívem van neki más, akivel tölti az idejét. Téged talonban tart. Valakivel együtt van.

Nem biztos, hogy a megbeszélés a megoldas mert van aki körömszakadtáig tagad. Járj utana, nézd csak meg, mivel is ilyen elfoglalt.

Ha nem volna mas opciója, megkeresne hidd el, akkor is, ha mar kissé un

2021. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Azt tudom ha én nem írok rá emiatt a viselkedése miatt, akkor pár nap mulva megkeres, majd kezdi újra ezt a stílust.
2021. szept. 12. 17:46
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Sose kezdenék olyan nővel aki a közösségi médiában végzett tevèkenysègem alapjàn értékeli a kapcsolatunk minőségét.
2021. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8-as hello! Lájkolni van ideje de 2 napja velem beszélni nincs. Szerinted?
2021. szept. 12. 18:08
 10/32 anonim ***** válasza:
Te ismered jobban, ha eddig veled töltötte az idejét es most nem, akkor valaki mas van! Mit nem értesz?
2021. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!