Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A főnököm közeledett hozzám,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm közeledett hozzám,de én visszautasÍtottam,emiatt most meg levegőnek néz,hozzám se szól.Vajon mikor fog megbékélni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nem fog már attól tartani hogy feljelented zaklatásért.
2021. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! Ez akadályoz a munkád jó elvégzésében?
2021. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akadályoz....Csak rossz Így dolgozni,hogy levegőnek néz.
2021. szept. 13. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így èn is amikor vezető voltam. Az egyik kolléganő állandóan mosolygott, félreérthető dolgokkal célozgatott, kacérkodott. Azt hittem hogy akar valamit, kikezdtem vele, vagyis megöleltem. Erre felháborodottan visszautasított.

Szégyeltem magam hogy félreértettem, utána bocsánatot kértem és kerültem vele a kontaktust.

Nem azért kerül mert pipa ràd. Nyugi.

2021. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Nekem volt hogy térdelni is kellett munkaidőben.De boldog évek is voltak azok.Most már nyugdíjas vagyok, térdelni is alig bírok.Józsi bácsi 64F
2021. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
#3: erre csak azt tudom mondani, hogy nőj föl. #2-es voltam.
2021. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog. Ha előre akarsz lépni akkor keress másik részleget a cégen belül vagy új munkahelyet.
2021. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
soha
2022. jan. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!