Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lànyok,hogyan adnàtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok,hogyan adnàtok a pàrotok tudtàra ha tetszene egy csizma és szertnétek ha meglepne vele?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy, fogom és megveszem a saját pénzemből.
2021. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Szívem, nagyon tetszik ez a csizma. Nem volna kedved meglepni vele?


Gondolom valahogy így.

2021. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Anyám, ilyen kérdések után nem csodálkozom, hogy a férfiak egy része azt gondolja, a nőket csak a pénz érdekli.


5 éve élek együtt a párommal, de a mai napig mindent magamnak veszek, eszembe nem jutna bármikor is, hogy tőle várjam el, hogy megvegyen nekem valamit, amit én fogok hordani. Pedig folyton mondja, hogy meg szeretne lepni valamivel, de ne már ... ha magától hoz valamit, akkor nagyon örülök neki, de hogy kinézek valamit és megvetessem vele ... ne! 😑

2021. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy rohadt csizma 10-20K... Bele ne halj már, hogy magadat kell öltöztetned...
2021. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, megveszem magamnak. Cipőnél ez fokozottan igaz, hogy szeretem magamnak intézni, mert egy csomót fel kell próbálnom, mivel problémás a lábméretem.

Max. akkor tudom elképzelni másképp, ha szülinapom vagy karácsony közeledne és a párom kifejezetten kérné, hogy mondjam meg, mit szeretnék. De akkor is együtt vennénk, nem lenne meglepetés.

2021. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, van pénzem megveszem magamnak. Ha valamilyen ünnep közeledik akkor megmondanám neki mire lenne szükségem.
2021. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan jellegű a kapcsolatotok hogy rendszeresen ajándékokat ad, akkor lehet

és a fériak nagy része (nem általánosítás, de nagy része tényleg) akkor fogja megérteni, ha elmondod legalább kétszer, két külön alkalommal hogy tetszik, ebben a méretben ilyen színben szeretném ha meglepnél vele

vagy egy alkalommal emgmutatni botlba hogy az milyen jó, felbpróbálni stb és minimum még egy alkalommal megmondani neki hogy vegye meg

2021. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Nem ez a fajta nő vagyok.
2021. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%

10-20k? A kínaiban max.

Ettől függetlenül én megveszem magamnak. 50-ért is.

2021. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha tetszik, megveszem. Ennyi. Ha közeleg valami alkalom, pl karácsony, szülinap stb és rákérdez, mit szeretnék, akkor megmondom hogy ezt a csizmát. Telejsen felesleges köntörfalazni, célozgatni. Komolyan egyes nők azt hiszik, a pasik gondolatolvasók vagy mi? Nőként kérdezem.
2021. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!