Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szabadulnátok az érzéstől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabadulnátok az érzéstől?Harmadjára vagyok férjnél.Első házasságom válással második őz egységgel végződött.A második férjem a tenyerén hordott imádott engem.Jelenlegi párom is szeret de úgy érzem versenyeznem kel érte.Ex és a múltból a barátnő.

Figyelt kérdés
Valós vagy csak kébzelt félelmek.
2021. szept. 15. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Neked a hàzasdàg intèzmènyètől kellene szabadulni 😆😆
2021. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az őz egység?
2021. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2/2 Őz egységet fogalmaztam meg vele.1/2 Jössz a rosszindulatú megjegyzést kíváncsi lennék te mennyi időt éltél házasságban nekem a második 23év volt.A harmadik már tizedik éve.Gondolkodj el önmagadról!
2021. szept. 15. 12:51
 4/12 A kérdező kommentje:
2/3özvegy lettem 23év után.
2021. szept. 15. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Oh, értem, nagyon sajnálom :( És pontosan miért érzed úgy hogy versenyezned kell az exxel?
2021. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezek a nök úgy érzik mert valakít ezer éve ismernek akkor ehez az emberhez nagyobb közük van mint nekem aki vele él.Csak a furcsa mikor az ex még nem volt az ex miért nem maradt vele A barátnő miért azóta szalad utána mióta velem él?
2021. szept. 15. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Van közös gyerek az exxel? Nekem ne mond, a párom exe a fejemhez vágta a kapcsolatunk elején hogy majd ha én is annyi ideig vele leszek mint ő akkor leszünk egy szinten. Sose vette el feleségül,majd mikor a csaj meglátta a facen az eljegyzésünket teljesen kifordult magából
2021. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7/7Van.Mind tudjuk némely nő úgy érzi ezzel egy férfi egy életre az övé.Azt kel tennie amít az úrnő parancsol.Soha nem tettem ezt az első férjemmel. Nem vagyunk egyformák.Tudod ez tipikus bosszú:Nekem nem kel, de mással nincs joga hozzá hogy boldog legyen .Esetleg az ő törvényei betartásával.
2021. szept. 15. 13:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Ilyenkor kell megszakítani az exel minden kapcsolatot, a gyerekről max üzenetben beszélni és kész
2021. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9/9 Igazad van.Csak a gond hogy ojan az ex és a barátnő mint a bumeráng.Mindig vissza száll.A férjemnek pont most volt egy arany mondata.Következőkép jellemezte az ext:Eldobom a játékokat, más felveszi de jön az úrnő hé mész onnan ez az enyém nem játhatsz vele!Nagyon találó de igaz!
2021. szept. 15. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!