Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalként hogyan lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalként hogyan lehet egy idősebb férfit "felszedni"?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok ráadásul rendszeresen fiatalabbnak is néznek a koromnál (volt aki megkérdezte hogy hova felvételizek egyetemre pedig lassan diplomázok:D).


Nincs konkrét "kiszemelt", de elég régóta érzem úgy hogy egyszer szeretnék egy laza "kapcsolatot" vagy laza viszonyt egy idősebb férfival, ha épp úgy adódna hogy megismerek valakit.

Nem 50esekre gondolok azért, tehát azért ésszerűbb határokon belül maradva, nem komoly kapcsolatra, semmi ilyesmi.


Szóval a kérdés elméleti.



2021. szept. 15. 21:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Tindert toltsd le, beteszed hogy idosebbek jelenjenek meg, huzol kettot harmat jobbra, holnapra maris van parod
2021. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Nőként kb. bárhogy? Ne legyél már ilyen életképtelen, egyet füttyentesz és a sok k**ya máris dugna ...
2021. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem lesz nehéz dolgod, sok pasi nyitott rá, én is pl kifejezetten fiatalabbat keresek. 40F
2021. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Puncin kivül nyujtasz bármit?
2021. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
A farkadon kívül nyújtasz bármit?
2021. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Siman fogsz talalni. Szexre mindennap jutna mas fel evig, komolyra is akadna. Sok tapasztaltabb ferfi a fiatal nokre bukik. Tinderen probald meg pl. :)


23L

2021. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kevesen utasítanánk vissza ,egy kedves fiatal hölgy érdeklődését ìgy negyven felett. Nekem biztosan nem kéne kétszer mondanod , már a gondolat vonzó számomra
2021. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Az idősebbet amúgy olyan 35+ körül értem.


És ha nem tinder?


Személyesen hol, hogy?

2021. szept. 16. 07:32
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Bárhol és bárhogy, de szexen kívül másra nem fogsz kelleni neki, mert lelkileg még kislány vagy.
2021. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
Próbálom elképzelni de nem tudnám komolyan venni a közeledésed.
2021. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!