Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a pasi 1-2 alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasi 1-2 alkalommal "elfelejt" keresni?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja ismerkedtem meg egy férfival, nagyon szimpatikus, nem egy városban lakunk, eddig kétszer tudtunk találkozni.(Még nem volt szex).Általában minden rendben, naponta 1-2 alkalommal keres, (én is szoktam írni neki,pár sort, csak ritkábban),de volt 2x, hogy egy-egy nap kimaradt.Kell-e ezen a két napon izgulni, vagy szimplán lehet, hogy csak fáradt/elfoglalt/bármi, vagy teszteli hogy reagálok?És mit kellene erre reagálni, megmelítsem, hogy hiányoltam, vagy tegyek úgy, mintha mi sem történt volna?
2021. szept. 17. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mas nő is van.
2021. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem te vagy az első. Tapasztalatból írom.
2021. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Az embernek van élete is. Ráadásul alig ismeritek egymást, nyilván másokkal is ismerkedehet, semmi nincs köztetek még.
2021. szept. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha akar vmit, akkor keres minden nap. Ha csak elvagytok, majd lesz vmi, akkor van ez. Nem szerelmes.
2021. szept. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
1 hónap alatt 2 talival milyen elvárásaid vannak... Nyilván annyira nem érdekled.
2021. szept. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Mi a franciák kell megfojtani egymást ezzel a tapadással? Még szinte semmi se volt, de máris naponta többször keres és te 1-2 kimaradt napon agyalsz? Mi van ha nem akar sok lenni? Te sose keresed? Te hányszor keresed? Majd akkor aggódj, ha közvetlen szex után tűnik el 1 napra, na olyankor gáz van.
2021. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

Úristen, az ilyen pióca, mindent túlgondolkodó csajoktól ments meg engem...

Elvárod, hogy minden nap keressen, többször is, míg te csak ritkábban, néhány sort vagy hajlandó válaszolni... Még szép, hogy a pasas néha a saját életét éli, simán lehet, hogy elmegy a barátaival programot szervezni, a rokonaival tölti az időt, vagy csak egyéb elfoglaltsága van.

2021. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Van szexkapcsolat, vagy kihűlőfélben levő jelenlegi kapcsolata. Tény, hogy más van a fejében, teged talonban tart
2021. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tehát nagyjából kétfelé oszlanak a vélemények.Szoktam keresni én is, ugyanúgy pár sort írok mint ő, amivel meg is voltam elégedve.
2021. szept. 17. 09:51
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Sokat nem értettél , a válaszokból, hát akkor írkálj neki és ragaszkodj hátha bekerülsz az udvartartásába te is es majd te sorra kerülsz periodusonkent
2021. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!