Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti párválasztásnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti párválasztásnál a vastag péniszt vagy a vastag pénztárcát részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem estek, tudom hogy messze nem ez a két legfontosabb dolog, de ha a kettő közül mindenképp választani kellene.

2021. szept. 17. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Vastag pénisz
Vastag pénztárca
39 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Vatag pénztárcám nekem is lehet önerőből, a nemi adottságaim okán vastag péniszem nem, így szerintem egyértelmű a választásom.
2021. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Pénzből lehet venni mindenféle dildot és segédeszközt, vastag f...sszal viszont nem lehet számlákat fizetni.
2021. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Bármelyiket is választjuk, gondolom mi leszünk így is úgyis a szemét k*vák a magas elvárásainkkal. Azért rányomtam az egyikre, csak hogy örülj. De nem mondom meg, melyikre. :D
2021. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Vastag péniszt. Vastag pénztárcát tudsz úgy is csinálni, hogy nem szárad le. És nyugdíjas korodban is megmarad 😂
2021. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 Ha tőlünk férfiaktól megkérdeznétek hogy a nagy mell, vagy a vastag pénztárca fontosabb, szerintem nem vágna minket földhöz hogy mit gondoktok a válaszainkról. ;)
2021. szept. 17. 18:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. Egyik nem kompenzálja a másik hiányát.
2021. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Pénzem van, péniszem nincs, szóval... 😃
2021. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Pénztárca egyértelmű.Abból lehet megélni,kukit meg bárhol találni.28l
2021. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Az előtt választottam párt, hogy ezek kiderülhettek volna
2021. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Egyik sem prioritás! Egészen más tényezők kellenek nekem egy férfinál. Tartás, gerinc, erő , intelligencia, kitartás, humor, gyengeség. A pénisz mérete teljesen mindegy, ha nem japán méretű azért:)) Ha az lenne és másban egy belevaló l, szimpi srác lenne, akit nagyon szeretek, szinten nem lenne prioritás.
2021. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!