Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek tette az eszét, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tette az eszét, hogy szeret, ha máris mással van?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk a csajommal. Kapcsolat alatt meg szakításnál is így szeretlek úgy szeretlek volt. Erre most eltelt 3 hét és konkrétan már bepasizott. Vagyis talált valami madarat. Most mire volt jó megjátszani, ha ilyen lazán továbblépett?
2021. szept. 19. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Sajnálom szegény pasit, csak pótlék lesz, se perc alatt dobni fogja.
2021. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan ráeszmélt, hogy tényleg van jobb. Gondolom az fáj, hogy nem érted sír otthon... mint te őutána itt.
2021. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki könnyen ment a továblépés, valószínűleg nem érzett annyira mélyen irántad, mint fordítva. Sajnálom, de talán jobb is így.
2021. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én léptem már tovább ilyen gyorsan egy komoly (több éves) kapcsolat után. Nem akartam egyedül lenni, sírni és szomorkodni, nevetni akartam és élvezni az életem és annyit gondoltam csak magamban a másikra, hogy "rohadjon meg, én akkor sem fogom megadni neki azt a szívességet, hogy miatta bőgök meg szenvedek". Az érzéseim komolyak voltak, csak épp nem adtam meg magam neki.
2021. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akkorát csalódott benned (csak ezt nem közölte veled) hogy ez az egész ezt hozta ki belőle.

Volt már ilyenben részem. Nem voltam önmagam akkor.

2021. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg vannak olyanok is akik szuperül megjátszák magukat és a szeretleket is hasonló játszi könnyedséggel mondogatják ide-oda. Én is tapasztaltam, csak férfi részéről. Pocsék egy érzés.
2021. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!