Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova lettek innen azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek innen azok a felhasználók akik pár éve még aktívak voltak?

Figyelt kérdés
Név szerint nem sorolnám, de voltak fix arcok, nyilván mivel nem anonímként írtak. Nem csak siránkozó incelek, hanem érdekeseket sztorizó, egyedi meglátásokkal rendelkezdő tagok. Most ez teljesen kikopott. :/
2021. szept. 21. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Gyogyult kozossegbe leptek.
2021. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D
2021. szept. 21. 22:53
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Mintha itt olyan sok inger èrnè a nèpet:

Ismétlődő kérdések , problèmàk, 18 éves emberek tini problèmàkkal, incelek, femcelek , duracelek, férfiak akik nőknek adják ki magukat, emberek akik csak a saját igazukat keresik


Megunták az ocsó cirkuszt és lett egy normális hobbijuk ?

Kiègtek , vagy lett saját èletük?

2021. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Én több mint 10 éve itt vagyok.
2021. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Felhígult az oldal, és eltűntek. Ez már nem a régi sz/sz kategória. Én is volt, hogy évekig fel se néztem, mert minek. Meg azóta öregedtünk is 10+ évet, és így, megvénülve már nem olyan izgi az új generáció apró-cseprő problémáit nézegetni. Mikor jön egy nap a tizenötödik kérdés egy 20 évestől, hogy "Jajajaj nekem már sose lesz barátnőm?", akkor én csak becsukom az oldalt, és köszöntem szépen.
2021. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Régen csomót lehetett is beszélgetni, mára már csak a kivénhedt nárcizós elvált gyerekes nők maradtak, meg a sok kutya férfi, aki itt veri a farkát ...
2021. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Bizony régen minden jobb volt brühühü. :(
2021. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 peca1000 ***** válasza:
28%
Én azért még kitartok :)
2021. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem: több mint 13 éve írtam az első válaszomat, akkor még 20 éves voltam. Azóta sok minden történt velem, minden téren, jó és rossz dolgok egyaránt. A GYK-t is volt, hogy évekig pihentettem. Sose voltam túl aktív válaszoló (inkább csak olvasok), de ahogy öregszem, egyre ritkábban írok. Ehhez az is hozzájárul, hogy egy igényesebb válasz megírása akár negyed órába is beletelik, majd jobb esetben pár másik válaszoló reagál rá, rosszabb esetben megjelenik egy %-os értékelés, míg legrosszabb esetben semmi sem történik. Ez olyan, mintha az ember wc-papírra írna, amit aztán lehúznak...
2021. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ElNath volt a legjobb.
2021. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!