Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mentem bele a játszmajába,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mentem bele a játszmajába, és remélem ki fog dobni? (!)

Figyelt kérdés
A párom aki már nem fiatal, egyszerűen gyerekesen jatszmázik, taktikázik. Kedvence a húzd meg ereszd el. Azt sem veszi észre hogy egyedül játssza ezt. Minden ilyen beteges taktika után azt várja hogy rohanjak utána, esdekeljek. (De miért is?) Adtam neki 3 hét gondolkodási időt, az alatt nem beszélünk. Remélem az idő alatt talál mást, akinek a vérét szívja. S hogy miert nem én szakítok? Mert ha felvetettem megint jött vmi gyerekes játszma. Elvileg felnőtt, 40-en túl lévő ember hogy a fenébe lehet ilyen gyerekes? A legjobban azt remélem tényleg, hogy talál abban a 3 hétben mást akit agyon játszmázhat. Volt olyan párotok aki taktikázott, játszmázott veletek? Miket tett, és hogy lett vége?
2021. szept. 23. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
94%
Már bocs, de mégis mit lehet játszmázni, ha szakítasz? Ha nincs közös gyerek, közös ingatlan, akkor fogod a cuccát, kirakod a ház elé, és menjen, vagy fogod a saját cuccod, és elmész, letiltod mindenhonnan, stb. Nem hiszem el, hogy negyven körül ezt képtelen vagy megoldani. Pont ugyanolyan gyerekesen viselkedsz, mint ő.
2021. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mentem bele a játszmába és szakítottam, ennyi, probléma megoldva. Uténa már vergődhetett amit akart, nem vettem róla tudomást, letiltottam mindenhol és éltem tovább az életem. És mi tinik voltunk, nem 40 körül. Jelenleg te pontosan ugyanazt csinálod, amit ő, tökéletesen megérdemlitek egymást.
2021. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
Ezzel nem lehet szakítani normálisan. Beteg.
2021. szept. 23. 11:37
 4/86 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás és tiltás mindenhonnan. Ennyi.
2021. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
Ha talál magának mást akkor elmegy. És ebben a 3 hétben fog is, mert kell neki játszópajtás.
2021. szept. 23. 11:38
 6/86 A kérdező kommentje:
Megkeres máshogy. Tapasztaltam. Ebben a 3 hétben reménykedem. Ő csak játszani akarja a játszmáit. En kivontam ebből magam, szerintem már másnap lett neki erre más.
2021. szept. 23. 11:39
 7/86 anonim ***** válasza:
93%
Miért adod a döntést az ő kezébe?
2021. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
90%
Ha szerinted rögtön más nő után néz, akkor mégis mit vársz? Ha várogatod vissza, nyilván vissza is fog térni, van szabad puna, aki visszavárja.
2021. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy várom vissza? Pont azt mondom hogy 100 százalék hogy keres mást akivel játszani tud!

A döntést miért adtam a kezébe? Mert ez által kizárólag az ő felelőssége lesz a dolog. Akkor már nem lesz az hogy én vigyem el a balhét a beteges játszmái miatt. Hát ezért.

2021. szept. 23. 11:44
 10/86 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye tudod, hogy amit te művelsz, az is egy játszma? Megérdemlitek egymást...
2021. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!