Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz,hogy a barátom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz,hogy a barátom miatt kezdem el ezt a sportot?

Figyelt kérdés

A baratom a kapcsolatunk elejen is es mostanaban is mondta,hogy a ferfiak alma az,hogy tancoljon nekik egy no,es egy barban is megnezne vetkozos rudas csajokat.

Annyira bantott a dolog es annyira nem ertem miert bamulna/fizetne ezert?Foleg,hogy 1, jo alakom van nagyon is,2, mi ertelme ennek,ha masik nore vagyik akkor ne velem legyen…

szoval mivel tudom ,hogy enis kepes lennek ra be is iratkoztam rudtancra..

Mondjuk nem mondtam el neki meg es most hirtelen azon agyalok lehet gaz hogy az o hatasara,de dacbol beiratkoztam…Bar hozzatennem regebben is ki akartam probalni ezt a sportot .

Szoval ennyi..tudom kicsit gaz..ti mit gondolnatok ?


2021. szept. 23. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Élvezed? Tetszik?


Szívesen csinálnád a párod kedvéért?


Ha ezekre mind "Igen" a válasz, akkor nem gáz. Jó hobbi, és az erőnlétedet is formában tartja.


Ha nem (például szégyenled, vagy nem tetszik) akkor hagyd abba nyugodtan. Nem tartozol neki semmivel.


Mondjuk az nekem eleve gyanús, hogy kapcsolat mellett akar más nőket nézegetni.

Persze ha a párja is beleegyezik, akkor teljesen oké, de nálad nem ez a helyzet. Én átgondolnám, hogy jó-e ez a kapcsolat.

2021. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

En mint táncos, nekem az a nagyon fura, hogy melohelyen hemzsegnek a ffiak, lóg a nyelvük, fizetnek, viszont egyetlen egy barátom/exem sem kért tőlem ilyet valahogy SOHA, hogy nekik műsorozzam.

Ha néha néha probáltam is lightosan ezt azt picit, abszolut nem kapnak rá.


Csak pislogok a pasikon. Számomra érthetetlen.

Igy a kérdés is érdekes nekem valahogy.


Tippelgetek néha hogy ugye akik fizetnek érte ott nincs szex, ergo nekik más nem jut csak a látvány, mint inger, viszont a barátom kap szexet, és valahigy ezért nem lenne rá igényük..?nem értem

2021. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2, szerinted az en baratom nem kap szexet? Sot akarmit is kb..beoltozesen at mindent is.. megis ez a velemenye ami.

Amugy esetedben inkabb az volt ,hogy tudtak masoknak is ezt csinalod igy valami makacssag volt bennuk, hogy akkor nekik csak azert se..


1, nem azt mondja,hogy szeretne,vagyik ra,hanem azt hogy semmi baja ezzel es amugy elmenne,ha eppen ugy adodna..viszont nekem meg igen nem ferne bele..ez az egeszben a vicc hogy allitasa szerint nem vagyik ra,de nem is zavarna es kivancsi lenne..

Ezert gondoltam hogy ok ,en is lehetek akarmikor ilyen,az alakom meg van hozza, tudom evek munkaja megtanulni normlis pozokat a rudon,de legakabb elkezdem…

2021. szept. 23. 14:29
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem nagy szám , egyik női vezető naptàrjàban is benne volt a "pole fitness" a melohelyemen


Egyik haver csaj is művelte.


Ha neked tetszik akkor csinàld , meglep hogy a barátod meg nem volt olyan helyen ahol lányok rúdon táncoltak , és nem csak bárra gondolok itt.

2021. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén írom, rúdtáncolna a fszom ezért. Ha olyan a természete, úgyis mindig találni fog valamit az idegen nőkkel kapcsolatban ami nyáladzásra adhat okot neki. Itt a MÁS nőkön van a hangsúly. Csinálhatsz te bármit, akkor is megnézi(ez a jobbik eset) majd őket, hiába pörögsz neki a rúdon.
2021. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"mondta,hogy a ferfiak alma az,hogy tancoljon nekik egy no"

Pontosítsunk: neki ez az álma...

Amúgy gáznak nem tartom, hogy beiratkoztál egy ilyen tanfolyamra. Sok nő csinálja ezt. Tőlem nagyon távol áll ez, meg alapból nem tudok táncolni. Illegetés közben meg különösen idiótán érzem magam. :)) Nálunk a páromat sem érdekli ez a műfaj különösebben, szóval szerencsére nincs is gond.

Akkor járj ilyenre, ha neked tetszik és jól érzed magad. Ha viszont csak az ő kedvéért csinálod, akkor átgondolnám ezt a kapcsolatot. Nem vagy a tulajdona, hogy kötelességed legyen egy rúdon pörögni, mert különben elmegy a sztriptíz bárba, mert neki ez "jár".

2021. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha normalis helyre iratkoztal be, nem fognak SEMMI szexiset tanitani. Ez a SPORT nem az erotikarol szol. Forgasokat, eroelemeket fogsz tanulni, az exotic pole egy teljesen mas mufaj.

8 EV rudazas utan sem tudtam lenyomni egy “szexi” musort egyik pasimnak se.

24N

2021. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7,mar az szexi,ha tudsz pozokat kitartani kulonbozo modokon :) az mar csak fantazia kerdese,hogy melle picit mozogsz is szexin vagy akarmi :D de amugy lehet ott tancosat is tanulni,eleinte a sport reszere fogok jarni,ha jobban fog menni akkor a tancost megprobalom.


Tobbieknek meg teljesen igazatok van,hogy csinalhatok akarmit skkor is masra fog vagyni…de magamban legbeluk legalabb tudni fogom,hogy kepes vagyok erre en is es hogyha megteszi ezt velem talan nyugostabb szivvel dobom ki vagy megyek el neha hetvegen táncolni en is penzert.. :Dd

2021. szept. 23. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

7,mar az szexi,ha tudsz pozokat kitartani kulonbozo modokon :) az mar csak fantazia kerdese,hogy melle picit mozogsz is szexin vagy akarmi :D


Csak én érzem, hogy férfi tette fel a kérdést?

2021. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

7-es vagyok.

Az exotic pole nem a rudrol szol, egy exotic tancos nem is igazan megy fel a rudra, nincsenek kitartott pozok, eroelemek. Hajlekonysag van maximum, meg RENGETEG talajgyakorlat. A rudnal lehet “szexizni”, a rudon mar kevesbe. Mellesleg nem tudom, tudod-e, de ez egy borzalmasan fajdalmas sport, a rud szo szerint tepi-nyuzza a borodet :) nekem 2 evbe telt, mire “eltuntek” a fajdalomerzekelo receptorok pl a combomrol.

Nekem elhiheted, ahogy irtam, NYOLC eve csinalom. Csak tudok valamit ennyi ev utan, veled ellentetben, aki meg egy oran se vettel reszt.

2021. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!