Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnátok a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok a helyemben a legjobb barátnőmet, vagy nem? Segítenének falazni, vagy ha nem, mit csinálnátok pontosan? Lebuktatni azért nem akarom.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm jelenleg el van jegyezve, de nem sietik el az esküvőt (ez amúgy egy külön sztori lehetne, mert ők ilyen 1-2 évig tartó jegyben járást szeretnének (főleg a barátnőm óhaja ez), a család viszont nyomást gyakorol rájuk, hogy eljegyzés után pár hónappal szokás házásodni).

De ugrok a lényegre. Nagyon rendes a vőlegénye, én nagyon szimpatizálok vele. Mindig is úgy gondoltam, hogy a barátnői körömben neki, a legjobb barátnőmnek van a legnagyobb szerencséje pasifronton, mert a vőlegénye nagyon rendes, nagyon úriember, nagyon kedves, mindig nagyon gondoskodik, törődik a barátnőmmel, romantikus, kizárt hogy valaha pl. hűtlen legyen, tünemény pasi. Mindemellé külsőre sem rossz.

És ennek ellenére...

A barátnőm megismert valami német pasit, aki külföldön él, de valamiért itt volt Magyarországon. Viszonylag gazdagabb pasi, legalábbis Ford Mustangot vezet, a háza egy tágas, kényelmes kertes ház, emellett van egy kiadott lakása. Öltözködésre amúgy elég gyatra, szóval ha szembejönne az utcán, senki nem mondaná meg, hogy tehetős, nincs pl. Rolexe, meg ami a gazdagoknak lenni szokott. De pl. a közösséi médián a nyaralós képei is arról árulkodnak, hogy van mit a tejbe aprítani, trópusi nyaralásokra jár.

És hát a vőlegény háta mögött a barátnőm és ez a német srác elkezdtek levelezni, megvan a kölcsönös szimpátia. A barátnőm ki akar utazni hozzá Németországba. Azt mondja, úgy nem is mehet hozzá a vőlegényéhez, hogy nem tudja meg, mi lenne ezzel a némettel. Szóval ha nem jön be neki egy együtt töltött hét alatt, akkor nyugodtabban megy hozzá majd a vőlegényéhez (még nincs kitűzve az esküvő napja). Ha meg bejön neki a német, akkor úgyis hiba lenne megházasodnia...

Én ezzel nagyon nem értek egyet. Szerintem egy kicsit megbolondult a jobb anyagi helyzet lehetősége miatt. Sokat kellett nélkülöznie gyerekként, jelenleg is a spórolás az élete, és szerintem negszédült a némettől. De nagyon rendes a vőlegénye, nagyon fogja bánni szerintem, ha elhagyja. A németet nem ismerem, nem tudom rendes-e, bár aki jegyben járó nővel kezd, túl rendes már nem lehet. Bár ki tudja, mit hazudott neki a barátnőm, lehet nem is tudja az igazat a német csávó...

Én nem akarok asszisztálni a vőlegénye elárulásához, nem ezt érdemli. Márpedig a barátnőm azt akarja hazudni a vőlegénynek, velem utazik el egy hétre Németországba, mert ugye nem nondhatja, hogy a pasihoz.


2021. szept. 24. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem asszisztálnék benne. Ugyan semmi közöm hozzá hogy csalja meg a vőlegényét, viszont ahhoz jogom van hogy ne vegyek részt benne. Ha a barátnődnek ennyit jelent az anyagi akkor inkább bontsa fel az eljegyzést és legyen kitartott qurva. A rendes pasi meg találjon maga mellé egy rendes nőt.

A további dolgokba nem megyek bele....

Szóval nem falaznék neki.

Undorító amit csinál.

Sőt ha rosszabb kedvem lenne még fel is nyomnám....

2021. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szolnod kene a pasinak, teljesen anonim modon. Ferfi vagyok, en szeretnem ha valaki volna annyira gerinces hogy szoljon ha velem tortenne ez. Marmint hogy a jegyesem ketelkedne a kozoe jövőben es ezert massal akarna lenni. Az ilyen hazassag nem er semmit, elobb utobb valas lesz a vege
2021. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Csalfa nő a gazdag külföldi csávót választja a drága kocsival meg órával, a kedves, rendes, hűséges béta pasi helyett.

Biztos, hogy igazi a kérdés és nem az egyik kis incel nyomi álmodozik megint.

2021. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nemhogy nem falaznek neki, de elgondolkodnek rajta, hogy ilyen ertekrendu barat elfer-e az eletembe. Tudod madarat tollarol. Nalam a zero tolerancia a barati koromre is ervenyes, selejtes alakokkal nem veszem korbe magam.
2021. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
4-es válaszával értek egyet, minden szempontból.
2021. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
nem falaznek neki, viszont nem is "arulnam be" a volegenyenek. a 4. valaszolonak meg igaza van, ha a szerelmet kepes valaki igy atverni, teged is at fog, ilyen az eretkrendje
2021. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen ember nem lenne a barátnőm, mert gáz ember.
2021. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!