Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok a palija de barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok a palija de barátja se, szerintetek?

Figyelt kérdés

majnem egy év beszélgetünk barátságnak indult, 1 hónapja kezdet ágaskodni ez az egész én neki szerlmet vallottam mert úgy éreztem viszonozni fogja, de nem mondott, nem akar kapcsolatot, de minden volt már köztünk mondta, h velem akar lenni örökre gyerekek majd stb de mondta h nem akar ugymon kapcsolatba lenni mindene vagyok tudjátok na miket mondanak ilyenkor kivéve ez a szó, h kacsolat. es nem tudom feltem magam nem-e meg akar etetni mert megváltozott nem jár bulizni semmi, csomo fiu baratja volt es eggyel se tartja a kapcsolatot es mutatta a telojat es tenyleg semmi fiu nincs a képben ejjel nappal hivásozunk de mégis bennem vana félsz.ja es minden lány ismerosomre feltekeny ugy, h megvan ez benne, h félt vagy, h lehet mondani nagyon is neha :D. en meg fulig szerlmes vagyok bele....

szerintetek?



#féltékenység #Barátság extrákkal #szerelem de mégse #félek hogy etet engem
2021. szept. 25. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Összevissza írtál.

Rendszerezd. Tagold mondatokra.

Ez így zagyvaság.

2021. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
nunusa vagy akkor..
2021. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit az íráskészségeden valóban javíthatnál.


De egyébként ez sajnos nem túl pozitív. Ha annyira mindene vagy, nem ijedne meg egy kapcsolattól. Simán lehet, hogy csak játszadozik sajnos. Hidd el, attól még, hogy azt látod nem beszél mással, nincs feltétlen így. Kitörölte a beszélgetéseket, kéretlen mappába tette, amíg veled van. Lehet más platformon beszélget fiúkkal, nem messengeren.

2021. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem? Szerintem nem vagy ép.
2021. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!