Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti milyen csajokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti milyen csajokra buktok? Fiatalabbra vagy inkább idősebbre?

Figyelt kérdés
Kivi vagyok hogy csak én vagyok-e ilyen! Én megörülök az idősebb csajokért! :) 21 F
2010. aug. 31. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
16/f és a korombeliekre... ;l
2010. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milf jah, de csak sexre, amúgy korombeli vagy fiatalabb

19/F

2010. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az idősebbekre buknék. Mivel még nem vagyok hozzájuk elég idős (min. 20-22), addig inkább a korombeli csajokkal foglalkoznék. Amúgy kb. 35-55-ös korosztály jön be, viszont mint mondtam eddig még csak velem egykorú barátnőim voltak. Elsőnek majd az angoltanárnőmet szeretném megdönteni ballagás után.


18/F

2010. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én az imádott barátnőmre bukok :) 20/F
2010. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a szép csajokra korosztálytól függetlenül, mert időnként még az ötvenesek között is látok olyat, akivel szívesen ágyba bújnék.
2010. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jók az idösebb nők. de komoly kapcsolatra vagy korombeli vagy nemsokkal fiatalabb...
2010. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiatalabb meg korombeli csajorka.

21F

2010. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!