Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, a párotok mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, a párotok mivel szokott titeket meglepni a születésnapokon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ki mit szokott kapni illetve, mivel szoktak kedveskedni nektek ilyenkor:)

2021. szept. 27. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig valamit amire épp nagyon vágyom + mindig valami szexuális jellegűt. :D
2021. szept. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindig figyel arra, amilyen infókat "elejtek", pl, hogy tetszik egy táska, vagy fogyóban van a parfümöm, ilyesmi. Mindig meglep valamivel ezek közül, plusz még valami élmény ajándék is szokott lenni, pl. wellness hétvége, vagy masszázsbérlet. Ez oda-vissza működik nálunk, én is ugyanilyen vagyok, ha az ő szülinapjáról van szó :)
2021. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen random. Általában hónapokkal korábban kifigyeli, hogy mi az, amire aktuálisan vágyok és azt szokta adni.

Legutóbb szabadulószobázni voltunk, a barátaim ott vártak a helyen meglepetésből. És fagyitortát kaptam, mert nagyon sokszor meséltem neki, hogy kiskoromban mindig az volt a menü és annyira hiányzik, hogy mostanában ez eltűnt a szülinapjaimról.


Tavaly okosórát kaptam tőle.


Előtte elmentünk Lengyelországba vidámparkba.


Általában úgy szoktuk, hogy belövünk egy körülbelüli összeget az adott évre, hogy mindkettőnk szülinapját hasonló kaliberben ünnepeljük. Én ragaszkodom az anyagi kiegyensúlyozottsághoz, különben zavarbaejtően elhalmozna.

2021. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Többnyire a szülinap és a karácsony a nagyobb ajándékok ideje. Amire szükségem van, azt megveszem/megveszi év közben, amikor kell, szóval olyankor inkább a drágább dolgok (ékszer, óra, márkás cuccok) amivel meglep, vagy épp egy jó kis utazással.
2021. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Na, egy irigy csajszi, akit nem lep meg a párja, vagy egy incel, megjöttek lepontozni a válaszokat...
2021. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: ott a pont. Én sem értem, a 3-ast, 4-est miért pontozták le, teljesen normális választ adtak a kérdésre.

De ne lepődjünk meg, a magyarok között sajnos rengeteg a gonosz, rosszindulatú, irigy ember, a gyk-n talán még rosszabb a helyzet :)

2021. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vannak nyuszikáink, és én azt kaptam tőle idén, hogy amit megrendelt nekik ketrecet nem kell ki fizessem a felét. Nem akarok hálátlan lenni de jobban örültem volna valami személyesebbnek.
2021. szept. 27. 12:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Közös nyuszik meg együtt élünk, csak hogy ne legyen belőle félre értés
2021. szept. 27. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, elég fantáziátlan de végülis a szándék megvan. Nem mindenki jó "ajándékozásban". Velem is előfordul hogy egyik évben tök jól sikerül választani, másik évben meg nem jön az ihlet. Aztán megint kitalálok valami jót. Ha egyébként minden szuper, ez igazán ne álljon közétek!
2021. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Élményeket kapok tőle, segít valóra váltani az álmaimat, és űzni a hobbimat.

Tavaly egy több napos, ott alvós túrára vitt el engem és a kutyámat, és kísért el minket a kedvenc kutyás csapatommal, idén pedig egy számomra régóta bakancslistás helyre vitt el.

2021. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!