Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi félre lép, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi félre lép, az minden esetben azt mutatja, hogy seggf-j?

Figyelt kérdés

Mennyi arra az esély, hogy csak boldogtalan, befásult és másnál talált a boldogságra nem sz-rháziságból, érzelmek miatt?


Mit tapasztaltok a környezetetekben?


2021. szept. 27. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Attól még s*ggfej. Aki boldogtalan a kapcsolatában, vessen véget neki, aztán szexeljen mással. Ez emberség, semmi más.
2021. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
A kérdést jelentettem, mert a férfi nemre nézve sértő.
2021. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
Nem s.ggfej,csak ha valami nem jó, akkor azt fel kell adni.
2021. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
De lehet, hogy csak rájött arra, hogy az asszony megcsalja
2021. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem sértés gyanánt írtam, csak itt mindenki így általánosít.
2021. szept. 27. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha egy ilyen kérdés zsidókra, romákra, melegekre vonatkozott volna, már réges rég törölték volna.

No comment!

2021. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Minden esetben azt mutatja, hogy valami nem jó a kapcsolatban és nem is tudták ezt megbeszélni.
2021. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát, én nem jönnék össze olyannal, aki felnőtt korában hűtlen volt. Az ember még kamaszként csinál hatalmas hülyeségeket, de azért felnőttől ezt sokallom, akármennyire is gyakori. Nőverővel sem jönnék össze pont ugyanilyen okokból. A szememben nincs különbség, nem érdekel, hogy ki mit provokált és mit érdemelt meg, ha én ia tudtam az elveimhez tartani magam és inkább lelépni, mint félre, úgy gondolom, egy hasonlóan erős jellem való mellém.


De egyébként általánosságban is jellemhibának tartom... Egyetlen esetben lehet ezt elfogadni, ha az illető amint félrelépett, szakított is önszántából és nem sumákolt még napokig, hetekig, hónapokig.


Képtelen lennék bízni valakiben, aki megtette ezt, pedig senki sem tartott fegyvert a fejéhez, hogy ne szakítson vagy hogy hazudjon.


Mert a megcsalásban nem a megcsalás ténye az undorító, hanem az, hogy utána még van pofád hazamenni jópofizni és élvezni annak a párkapcsolatnak az előnyeit, amit tönkrekúrtál szó szerint. Ha annyira rossz lett volna, hogy a partnerra kell fogni a félredugást, ki is léphettél volna. Hát ez van, normális ember nem visel el ilyen tumorokat.

2021. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha vannak gyerekek, én megértem, hogy van aki titokban próbál boldog lenni. Nyilván nem azokról beszélek, akiknek mindig viszket a lába között.
2021. szept. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Legyél nő és minden meg lesz bocsájtva.
2021. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!