Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lehet ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet ilyen esetben megkérdezni a másik embertől, hogy mi volt a törölt üzenetében?

Figyelt kérdés
Van egy lány, még az egyetemi időkből ismerjük egymást. A távolság és a titkaim (pszichés betegség) miatt nem mertem komolyan közeledni hozzá, sosem tudtam eldönteni, hogy csak haverkodik-e, vagy többet akarna. Igazából sosem volt önbizalmam, és azt hiszem, a nők "jeleit" is képtelen vagyok értelmezni. Volt olyan, hogy amikor elment mellettem, megsimogatta a felkaromat, egyszer át is ölelt, gyakorlatilag összesimult a testünk, és simogattuk egymás hátát, többször beszélgettünk is valamennyit. Azóta néha beszélünk fb-on, és legutóbb érdekes dolog történt, az egyik rövid üzenetét kitörölte. Általában egy-egy mondatot szokott egy üzenetbe belepréselni, és most az egyik üzenet arról szólt, hogy ő a távolból is a barátomnak tartja magát, a következő üzenetet viszont törölte (csak egy fehér buborék van, mellette az értesítés, hogy X. Y. törölte ekkor és ekkor, közvetlenül a megírása után). Igen, érdekelne, hogy vajon mit és miért törölt, csak ezt így annyira furcsának érzem megkérdezni. Gondolom, volt valami oka, nem mintha bármin is változtatna, ha tudnám, mi állt abban az üzenetben, csak furcsa az egész. Szerintetek érdemes rákérdezni, vagy inkább hagyjam?

2020. júl. 12. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Érdekelne a törlés oka és az üzenet tartalma, és rákérdeznék.
Érdekelne a törlés oka és az üzenet tartalma, de nem kérdeznék rá, mert semmi közöm hozzá.
Érdekelne a törlés oka és az üzenet tartalma, de nem kérdeznék rá, mert valószínűleg úgysem mondaná meg.
Nem érdekelne a dolog, túllépnék rajta.
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs értelme ezen rugózni és túlgondolod.


Hogy állsz a pszichés betegségeddel, kezelés alatt vagy? Ha tudnád fejleszteni/kordában tartani és nem ártasz vele a másiknak, akkor a lány úgy tűnik valamilyen szinten kedvelt, szimplán elhívhatnád egy találkozóra.

2020. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Azért törölte, mert nem akarta elküldeni.

Ha nem akarsz orvosi esetnek tűnni, akkor nem kérdezed meg.

2020. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1: Igazából kezelés nélkül sem ártok senkinek, inkább befelé fordulásról, zárkózottságról, depresszióról van szó, pl. sosem voltak barátaim, nem volt önbizalmam stb. De nem vagyok közveszélyes, szerintem ha nem mondom el valakinek, akkor önmagától rá sem jönne, mert nem feltűnő, legfeljebb ha valaki nagyon régen ismer, akkor észreveheti, hogy pl. nem nagyon járok el sehová. Egyébként meg túl nagy a távolság köztünk, annak idején ez is volt az egyik elgondolkodtató dolog a számomra, túl messze lakunk egymástól.
2020. júl. 12. 19:41
 4/10 A kérdező kommentje:
#2: A szavazás szerint akkor még rajtam kívül is van pár "orvosi eset"... Amúgy meg nem hiszem, hogy hasonló helyzetben téged nem foglalkoztatna az a kérdés, hogy mi lehet az a dolog, amit leírt, majd utána visszavont.
2020. júl. 12. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, semmi extra nem fog történni, úgyis friendzoneban vagy.
2020. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából akkor kellett volna lépned, az egyetemen, amikor simogatott meg ölelgetett. Vannak persze közvetlen lányok, akiknél ez még nem jelent többet barátságnál, de a többség nem csinálja ezt olyannal, aki nem jön be neki.
2020. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
#4: ellenőrizd a gondolatait is. Elég pszichónak tűmsz.
2020. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Öhöm, te meg biztosan szakképzett pszichológus/pszichiáter lehetsz, ha egy arctalan-névtelen emberről ilyen ügyesen felállítod a diagnózist.
2020. júl. 12. 20:49
 9/10 A kérdező kommentje:
#6: Leírtam, hogy miért nem léptem, és hogy most miért nem szeretnék. Mindösszesen annyi merült fel bennem kérdésként, hogy más is elgondolkodna-e azon, hogy ilyen háttérrel vajon mi lehetett a törölt üzenetben. Ha nem volt jelentősége, miért törölte? Valószínűleg sértés sem lehetett, nem az a típus, és akkor nem is írta volna előtte, hogy a barátomnak tartja magát. Csak ez az egész nem áll össze számomra, leír valamit, amit el is küld, majd azonnal törli is. Egyébként egyszer felvetettem neki egy programot, elvben bele is egyezett, csak dolgozott is, amihez haza kellett utaznia, így eleve keveset is volt bent. Én meg nem nagyon erőltettem a meghívást, nem akartam erőszakosnak tűnni. Szóval bonyolult helyzet volt ez, tapasztalatlan emberként én sem nagyon tudtam eldönteni, hogy mit akarhat, és vissza is húzódtam.
2020. júl. 12. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad. Úgysem mondja el. AZt fogja mondani már nem tudja, vagy véletlen volt, nem is neked szánta.
2020. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!