Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-21-22 év körüli lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-21-22 év körüli lányok, nektek kizáró ok lenne, ha egy olyan fiúval ismerkednétek, akinek még nem volt előttetek barátnője, szűz és tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Idén kezdem az egyetemet, a kérdésbe ugyan azt írtam, hogy még nem volt, technikailag volt barátnőm, de kb 2-3 hetes volt az egyetlen kapcsolatom (rájöttem, hogy félreismertem a lányt, és egyáltalán nem olyan volt, mint amikor még ismerkedtünk, nem éreztem magam jól vele)..

Persze szex nem volt.., nincs is tapasztalatom “barátként”.. sosem vettem lányak szülinapi ajándékot, az a “barátnőm” kb kétszer jött át filmet nézni, nem voltak évfordulóim stb. Ilyenekben full tapasztalatlan vagyok..

Csak csókolózni csókolóztam kb 10 lánnyal életemben (az első csókóm egy olyan lánnyal volt, akivel végül nem jöttünk össze, kb 16 évesen).

Most ismerkedem egy 21 éves lánnyal, akinek volt már egy 4 éves kapcsolata. Ő rólam a fentebb említett dolgokat nem tudja.

Nem arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez őt zavarja, hanem, hogy nektek lányoknak akik ezt a kérdést olvassátok mi erről a véleményetek?

Mellesleg a lány nagyon “próbálkozik nálam” rengetegszer rámír, ő hívott el elsőször találkozni ilyenek. Amikor tegnap találkoztunk a végén úgy nézett rám, mintha valami romantikus filmben lettünk volna, még sosem nézett így rám senki.. ez egy egyetemi esemény volt (a lánnyal csoporttársak vagyunk, onnan ismerjük egymást)..

Nem volt semmi csók, mert akkor találkoztunk először és egy nagyobb csoporttal voltunk, de ez egy nagyon jó jelnek tűnt.

19-22 éves korosztály (azért válaszottam ezt a korosztályt, mert kb ennyi idős a legtöbb egyetemista).

Nektek ez kizáró ok lenne, vagy szívesen beavatnátok a fiút? Vagy vannak pl szexuális igényeitek, amiket csak egy nagyon tapasztalt srác tudna kielégíteni? Esetleg ennyi idősen már valami komolyat kerestek, és nem lenne türelmetek “bénázni”?

Azért nem volt sosem normális kapcsolatom, mert sosem találtam olyan lányt aki tetszene, akivel el is tudnám képzelni. Aki tetszik foglalt, aki szingli ők meg egyszerűen nem jöttek be. Elveszíteni meg mindenképp párkapcsolatban szeretném és nem valami random egyéjszakáson..

19/F



2021. szept. 28. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez tini kategória!

Nem gond egyáltalán, nagyon fiatal vagy. Legyél figyelmes, kedves, és a szexnél odafigyelő, nem lesz gond.

2021. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudtam eldönteni, nem is igen hasznámom a gyk-t, csak gondoltam precíz leszek, 20 felett az ember már nem tini, de ez a legkevesebb :)
2021. szept. 28. 17:30
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Senkire sincs ráírva, hogy szűz. Ha a barátnődön nem ment át a fél város, észre se fogja venni. Ráadásul ahogy írtad, részéről már vannak érzelmek, így valószínűleg csak meglepődne, hogy szűz vagy.


Légy figyelmes és nem lesz gond.

2021. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Anno pont ilyet kerestem! Meg is talaltam! Pont ezt kerestem mikor 17 eves csaj voltam! De 17-20evesen is bejott volna ez.


Legalabb egyikonk se szedett ossze egy jo kis trippert.. hanem csak voltunk egymasnak. Jo is volt! Jo most is!


Normalis csajoknak imponal ez fiam! Ha nem a helyi tenyesz bikat keresik.


Remelem nem pont az unokaocsem vagy aki kiirta a kerdest XD


25N

2021. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De ha megis az unokaocsem vagy akkor se derul ki szval mindegy! Szerintem ez pozitiv! Annooo en is ilyen fiut kerestem. Megtalaltam :))
2021. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nincsen nagynénim, csak 4 nagybátyám, akik mind 45-55 között vannak😆😆. De koszi.. oszinten szolva megleptek a valaszok😃 azt hittem le keszek oltva, hogy mekkora töketlen, szerencsétlen vagyok. Ezt nagyon jó hallani
2021. szept. 28. 18:25
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként kíváncsi vagyok a többi válaszra főleg hogy 24 évesen nem volt még senkim, szűz vagyok és tapasztalatlan is meg olyan akit nem nagyon érdekel a szex.

Ezek szerint akkor nehezebb lesz így mert az ilyen korú lányoknak tapasztalt fiú kell vagy olyan akit ezek nem zavarnak?

2021. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

20/l

2021. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kerdezo nem ugy erettettem h nagyneni XD unokatestver csak idosebb es no. Tehat unokatestver. Nem nagyneni..a nagyneni az valamelyik szulod novere/huga..en meg annak gyerekerol irtam h az az unokateso :D


Csak ha az idosebb unokateso NŐ azt mondja: jaa az unokaocsem. Pedig valojaban az is unokatesoo.

2021. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem 17-19 evesen az irritalt ha elottem lett volna valaki. Pont azt kerestem ahol nem volt. Ezzel meg epp idoben voltam. Ugyanis 22+ felett szinze senki se szuz ergo sietve kerestem. :D konkretan jokepu es szuz fiut. Ez van.
2021. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!