Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy túlsúlyos nőnél próbálkozok be, de tartós kapcsolatba csak akkor mennék bele, ha életmódváltást csinálna?

Figyelt kérdés

Szóval elég válogatós vagyok párkeresés szempontjából és itt nem a testi adottságokra gondolok. Szóval adott egy nő, aki a legtöbb kritériumnak eddig megfelel, hobbi, érdeklődési szint, intelligencia... Csak hát túlsúly van valamennyi és részemről ez problémás, mert szabadidőm nagy részében sportolok, illetve a páromra szívesen tekintenék majd 50 évesen is úgy, hogy szexuálisan kívánom. Amúgy érdekes módon, ahogy beszélgettünk, nekem az jött le, hogy szeret sportolni valamilyen szinten, túrázni és kerékpározni.

Én se vagyok Adonisz, de azért látszik hogy edzek és sportos életmódot folytatok és ezt legszívesebben a párommal csinálnám. Mi a véleményetek a dologról?


2021. szept. 28. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy nem őt keresed ha nem tudod elfogadni ahogy most van. Egy ideált kergetsz, egy fejedben meglévő listát pipálgatsz, ha tényleg szereted akkor nem támasztasz kritériumokat, hanem elfogadsz.
2021. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ez teljesen érthető.

Én is egy egészséges emberrel akarom leélni az életemet, akihez szexuálisan is tudok vonzódni és 50 évesen majd nem bottal jár a porckopás miatt.


Ha amúgy lélekben összhangban vagy vele, akkor érdemes átbeszélni vele az életmódváltast.

2021. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem garancia arra, hogy egy nő aki az általad felsorolt dolgokkal rendelkezik és emellett még normális testalkata is van, az a későbbiekben nem fog meghízni. Lehet 50 éves korára keményen túlsúlyos lesz akár önhibáján kívül is betegségek miatt. Olyankor mit csinálsz? Szakítasz? Attól, hogy valaki normál testalkatú, nem biztos, hogy 10 év múlva is az lesz.

De ettől függetlenül persze jogod van olyan hölggyel összejönni, aki normál testalkatú, de azzal álmokat kergetsz, ha azt hiszed, hogy évek múltán is ugyanígy marad.

2021. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem mennék bele, mert alapból felborulna a kapcsolatban az egyensúly. Csak akkor kellek neked, ha dugható állapotba hozom magam.


Fordítsuk meg, ha azt mondaná neked egy nő, hogy megfelelsz mindennek, hobbi, érdeklődési körök, intelligencia, külső... de majd ha elértél egy havi x nettó összeget, akkor kezdjük el az egészet. Vagy dolgozzunk azon, hogy legyen sok pénzed, mert költeni akarom. Nem éreznéd úgy, hogy ez nem igazi szerelem, vonzódás?

2021. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Az egész leírásod rémes, neked ő nem a szerelmed, a vágyaid tárgya, hanem egy dagadt nő, aki egyéb szempontból megfelel a listádnak, így kifaragható belőle az ideális nő.


Híve vagyok a racionális érvek mentén történő párválasztásnak, de legalább az alap szeretet, vonzódás, tisztelet legyen már meg.

2021. szept. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!