Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehetnek benne laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetnek benne laza kapcsolatokba azok a lányok, akik szigorú vallási nevelésből jöttek ki?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam egy történetet, hogy muzulmán országban élő lányok elmentek Amerikába tanulni, és ott az egyetemen elég sok emberrel lefeküdtek.


Nem tudom, mennyi igazság van ebben, de végülis, ha teljesen elnyomják a nőiességet és a szexualitást, akkor talán ez van belőle.


Mit gondoltok?


2021. szept. 28. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azok szoktak a legnagyobb ringyók lenni.
2021. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Valahol hallottam egy történetet, hogy muzulmán országban élő lányok elmentek Amerikába tanulni, és ott az egyetemen elég sok emberrel lefeküdtek"



En meg olyat, hogy egy kulfoldit azert raktak ki Brunei-bol, mert hozzaert egy helyi no kezehez.



Bangladesi vendegmunkas lett mikulasnak oltoztetve Malajziaban, mert molesztalt egy kozepiskolas helyi lanyt.


[link]



37F incel

2021. szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát egyszer randizni egy nagyon vallásos lánnyal, volt csók de nem nagy szám...Viszont amikor messengeren valami erotikus dologról ìrtam viccesen ennyit válaszolt" ő az olyat nem szereti"

Bár mai napig azt vallom ha egyszer nadrágot keresztül meg tudtam volna simogatni rendesen ,lehet hogy most is itt feküdni mellettem, de dobott mert "èn sokat gondolok arra"

2021. szept. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!