Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki megérdemli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki megérdemli, hogy a férfiak belerúgjanak?

Figyelt kérdés

Anyám és a testvérem szerint, én megérdemlem hogy ha a férfiak belém rúgnak, mert olyan a jellemem. Nem vagyok kedves szerintük. Van valami bennem, ami miatt egy ember sem szeretett még igazán. Ez igaz is hiszen barátságaim sem voltak sosem úgy igazán. Most van barátom, de sokszor úgy érzem átver, kihasznál.

Ők a kapcsolatunkból csak annyit látnak, hogy én hergelem a barátomat, meg hogy rossz kedvem van, és szerintük igaza is van, ők se tudnának elviselni.

A barátom sokszor csak elvár dolgokat, a szexben is ha nem is mindig, de előfordult már, hogy én csináltam neki amit szeretne, de ő meg nem. Meg hogy nekem semmi közöm nincs ahhoz hogy mit csinál, de én a telefonomat is mutassam meg neki.

Meg elmondom neki a problémáimat, ő most mit csináljon, verje falba a fejét amiatt, mert bajom van.

Nem ez az első alkalom hogy ez előrordult velem, egy emberi kapcsolatom, akár párkapcsolat sem jön össze nekem.


2021. szept. 30. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Vannak kibírhatatlan, sőt, kifejezetten gonosz nők, de nem szoktam beléjük rúgni, inkább igyekszem őket messziről elkerülni. 38F
2021. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen, van olyan.

Én mondjuk nem belerúgtam. Mindig próbáltam kedves lenni vele, de ő nagyon durva és alpári volt, amitől néha én is megengedtem magamnak, hogy egyáltalán ne kezeljem nőként, mert vele ezt meglehet csinálni és igazából meg is kell, mert nincs türelme ahhoz, hogy kulturáltak legyünk. Engem ez végül annyira zavart, hogy inkább letiltottam.

Szóval ha belerúgnak a férfiak, azt csak saját magának köszönheti, mert valószínűleg utálja a férfiakat, tiszteletlenül viselkedik velük, emiatt inkább ellenséges a viszonyuk. Az ilyen nő kiprovokálja, hogy vele is tiszteletlenek és alpáriak legyenek.

2021. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Hm, ha ilyenek az ember rokonai, akkor minek neki ellenség... bocs, ez volt az első dolog, ami eszembe jutott.

Nézd, nyilván oka van annak, hogy nincsen egyetlen épkézláb emberi kapcsolatod sem. De nem azért, mert azt érdemelnéd, hogy beléd rúgjanak. Ez a pasas is eléggé úgy tűnik, hogy kihasznál és semmibe vesz téged, ahogy anyád meg a testvéred. Valószínűleg pont a velük való kapcsolatodban keresendő az, hogy miért nincs melletted senki.

Szóval, én a helyedben azon kezdenék gondolkodni, hogyan építem le ezt a rendkívül mérgező környezetet magam körül (pl. messzire költözés, kapcsolattartás részleges vagy teljes megszüntetése, stb.), és megpróbálnám rendbeszedni magam.

És a kérdésedre válaszolva: vannak emberek, akik megérdemelnék, hogy jól kicsesszen velük az élet. De attól még te nem azt érdemled, hogy beléd rúgjanak a férfiak.

2021. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rám idegenek azt mondják kedves vagyok, bár még se érdeklek senkit. A barátomnak az utóbbi időben elkezdetem már nemet is mondani. Ha a barátommal megbeszélnék valamit, is akkor otthagy, én veszekszek vele, pedig tök normálisan beszélek vele.
2021. szept. 30. 12:39
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyik ember se érdemli meg hogy bántsa a másik.
2021. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Akiről írtam feljebb, ő is nagyon kedvesnek tűnik, de valójában pszichopata. Nem vágyik semmiféle érzelemre. Kizárólag a szex érdekli, de az is csak úgy, hogy megalázza a férfit. Sokkal férfiasabban viselkedik bármelyik férfinál. Egy csepp érzelem sincs benne, és állandóan rosszindulatú, féltékeny, harcias, alpári, türelmetlen.
2021. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Te megérdemled, mert csak egy ócska troll vagy a napi száz kamu kérdéseddel.
2021. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ja és igen, egy 20 perces beszélgetés alatt kb 10x vesztem össze vele majdnem. Ha nem szorítom meg a gyeplőt, akkor minden szavát sértegetésnek és támadásnak veszem, amire végül nem tudok úgy reagálni, mintha nem ellenem irányulna.
2021. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Aki még számtalan trauma, megcsalas, eroszakoskodas, verbális bántalmazás utan is ol,at akar aki bántja (igen, ilyet akar), az igen, megérdemli...akármennyire is fáj ezt leirnom...
2021. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen az osszes
2021. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!