Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki helyzet! Nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki helyzet! Nemtudom mit hogy csináljak, vagy hogy jelezzem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal lány, 1 helyen dolgozunk, de mivel nagy a cég, soha nemláttuk egymást, de munkánk miatt naponta 20x hívtuk egymast benti telefonon! Ő rámkeresett, bejelölt, es meglepődtem, milyen szép! Írogattunk, jött az első tali! Hát csak beszélgettünk, de rosszúl éreztem magam, nagyon rossz volt a szájszaga, (képeken nemvolt semmi látványos!) Ápoltnak tünt a foga is! Elengedtem a dolgot, hogy nyissak felé, gondoltam olyat evett stb, gondoltam az újjabb talin más lesz! De ott is csalódtam, ugyan az volt megint! Buszon óvatosan bevettem 1 rágót, kínáltam vele, erre közölte, hogy rágótól fáj a hasa! Volt még pár találkozás, azóta csak írogatunk, szerintem belém is szeretett, nekem is jó lenne ha ez a leírt dolog változna, de így nemtudnék vele lenni! Hogy jelezzem neki, úgy hogy a lelke nagyon nagyon sérülékeny?
2021. okt. 3. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
kínáld meg tiktakkal is
2021. okt. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Baromi vicces vagy!
2021. okt. 3. 00:18
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
komolyan gondoltam, hátha azt jobban szereti
2021. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Veszíteni tudni kell!

Mert ebből a helyzetből nyerni nem nagyon lehet.

2021. okt. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
23%

Ez aztán a patthelyzet.

Vagy megmondod neki, vagy lelépsz.

Vagy pedig megpróbálod elviselni így.

Én simán elviselném, egy jó testért cserébe, haver bármit elviselnék.

Szarjat is megennem.

De én egy kivenhedt perverz öreg vagyok.

Te lehet fiatal vagy, találnál más nőt is.

2021. okt. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5/5 Azért jó lenne vele, de nemtudnám ezt elviselni!
2021. okt. 3. 03:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod elviselni akkor nem fog menni. Nem etethetsz vele egész életében a nap minden percében rágót. A kellemetlen szájszagot elég sok minden okozhatja (ínygyulladás, nyitott gyomorszáj stb.).
2021. okt. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Akkor keress valami idióta hisztis donnatonnát akinek fogorvosok laknak a szâjában. 🤷‍♀️
2021. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első nem írt hülyeséget,rágót én sem ettem azóta,amióta letörött tőle egy fogam,viszont tictacot simán.
2021. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy fogorvos lenne a megoldás.
2021. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!