Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, ha egy nő elpirul a közeletekben?

Figyelt kérdés

Egy kisebb üzletben dolgozom és nemrégiben bejött vásárolni egy férfi, aki szimpatikus és vonzó volt számomra. Észrevettem, hogy inkább engem néz, nem pedig az eladó termékeket. Második alkalommal ugyanez lejátszódott de akkor mintha húzta volna egy kicsit az időt, beszélgettünk és sikerült egymást is megnevettetni.

Két napja ismét bent volt és amikor a pénztárnál sorra került és megláttam, éreztem is, hogy forrósodik az arcom, biztos is hogy elvörösödtem. Ugyanúgy mosolyogtunk egymásra, de most nem volt alkalom beszélgetni mert nagy volt a forgalom és a főnököm is ott volt a közelemben. Utána olyan kínosan éreztem magam, hogy elpirultam, pedig messze nem vagyok már tini. Nevetségesnek tűnhettem? Vagy ezzel elárultam magam, hogy vonzónak találom őt?



2021. okt. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Papírbolt?
2021. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem drogéria.
2021. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ruhabolt.
2021. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Insecure energy everywhere
2021. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltál nevetséges. Remélem hamarosan összejöttök:)
2021. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az első gondolatom az lenne, hogy tetszem neki vagy valami kínos dolog van velem kapcsolatban. (pl.: taknyos orr stb.) Bár a leírtak alapján szerintem bejössz neki, úgyhogy hajrá!:)
2021. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Én a szimpátiád jeleként fognám fel és örülnék neki. Ismerkedj vele, hajrá!
2021. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ajándékbolt, ahol írószereket is árulunk, így az egyes válaszoló volt a legközelebb (ha már többen is tippeltetek🙂).

Köszönöm a megnyugtató válaszokat és a biztatóakat is, hogy esetleg kölcsönös lehet a vonzalom. Így legközelebb talán lazább és bátrabb leszek.

2021. okt. 3. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csipáz.
2021. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

A szerelem nem életkor függő. Van aki 30-40, sőt, 50 évesen találja meg.

Lehet hogy te is így jártál.

Szerintem sokan szeretnénk így járni, úgyhogy ne aggódj.

2021. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!