Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig hasmenésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig hasmenésem reggel, ha a barátomnál alszom?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok akkor nincs ilyen probléma. Viszont ha nála alszom rendszeresen megy a hasam reggelente. Arra gondoltam hogy esetleg máshogy csinálja a kávét amiatt. Mert meg szokott lepni ágyba reggelivel. Eserleg az. Vagy egy kis szendvics, péksüti, lekváros kenyér, zabkása. Felkelünk, elkezdek tusolok, felöltözöm és utana szokott elkapni a dolog. Mit gondoltok?

2021. okt. 4. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A zabkása+KV kombó lesz a ludas.


Esetleg az, hogy ilyenkor a vacsora is bőségesebb előző este, mint amikor egyedül vagy.

2021. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert rástresszelsz
2021. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, a kávé amúgy is beindítja a dolgokat, esetleg erősebbre csinálja, mint te magad otthon.

Vagy lehet van egy kis laktózérzékenységet és más tejet használ, mint te és az már elég is a szervezetednek, meg egyéb érzékenység is lehet stb.

Azt tudod tenni, hogy elhagysz egy-egy dolgot, amire gyanakszol, esetleg tejcsere vagy egyszer nem is iszol kávét, vagy csak tej nélkül, kihagyod a péksütit, akármi, változtatgatod, hogy mit hagysz el éppen.

Az is lehet, hogy valami együttesen okozza. Szépen szűröd, hogy mi okozza és akár fel is írhatod, hogy melyik nap mit ettél, mit tapasztaltál. Hátha látsz valami összefüggést.

2021. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem szokott esetleg valamit betenni a beledbe, amíg alszol...?
2021. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elméletileg nem vagyok laktózos, de hármas nagyon jól írod, köszi. :)
2021. okt. 4. 10:36
 6/11 A kérdező kommentje:
A kávé be szokta indítani a dolgokat, ha érted, viszont nem szokott menni a hasam sosem ha otthon iszom.
2021. okt. 4. 10:37
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Mérgez.
2021. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Én akkor voltam így amikor még nem ismertem be magamnak hogy egy szörnyű mérgező kapcsolatban élek, de a testem már jelzett.
2021. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csapvíz okozta egyik exemnél. El se akartam hinni. Akkor tűnt fel amikor vittem magammal ízesített ásványvizet s annyira ízlett csak azt ittam egész hétvégén, s nem volt semmi bajom akkor.
2021. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex felgyorsítja az anyagcserét. Nálam is volt ilyen, pedig a saját kávémat ittam. Főleg a kezdeti időszakban volt ez, fostam rendesen.
2021. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!