Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ázsiai vagy fekete párral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai vagy fekete párral járók, ért már titeket atrocitás a párotok nemzetisége miatt?

Figyelt kérdés
Akár család, barátok, vagy idegenek részéről. Nekem általánosságban jól fogadják, hogy a párom külsőleg is egyértelműen más nemzetiségű, de sajnos ért már emiatt néhány negatív élmény.

2021. okt. 6. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy leszbikus eszkimóval járok. Eddig nem ért attrocitás.
2021. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik vegyes párokat én ismerek mindig belső feszültség a legnagyobb. Kultúrális, neveltetés beli különbséget nem tudják megoldani. Folyamatos a surlódás.
2021. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy kis kedves lány akit nagyon szerettem és össze jártam vele alkalmanként. Mikor ázsiai barátnőm lett nagyon megváltozott. Nagyon gyűlöli és cigányozta. Nem azért .mert van valakim hisz neki is van, azért .mert ázsiai. Le is tiltott messengeren. Nem bírta elviselni.
2021. okt. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!