Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tudnátok linkelni 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudnátok linkelni 4 képet, 4 hölgyről?

Figyelt kérdés

Számotokra

1. Csúnya nő.

2. Átlagos nő, se nem szép, se nem csúnya.

3. Szép nő.

4. A tökéletes.



2021. okt. 6. 21:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
30, Ebben van valami, de kifejezetten a szubjektív szépség ideálra lett rákérdezve és nem arra, hogy szerinted mennyire szép nő illene hozzád. 😃
2021. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
49%
#25 vagyok, az általam csúnya kategóriába linkelt két nőnek számomra szörnyű kisugárzása van - gonosz, érzéketlen.
2021. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
91%
Alapvetown idosebb noket linkeltek csunyanak
2021. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

31:

hat nem tudom, nekem mondjuk nem jon be david beckham, de eszembe se jutna leatlagosozni, mert tudom, hogy egy atlagos pasi messze nem olyan.

2021. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
34, Mindenkiért nem tudok felelősséget vállalni. Én a 2es válaszoló vagyok. Szerintem az kb rendben van szintekben. Egyik átlagos sem egy David Beckham nőben.
2021. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Találtam még egy csúnyát: [link]


Na, fogjuk rá, hogy ő átlagos. Bár minimális sminkkel már bombanő lenne: [link]


Ő pedig a szépséghibája ellenére gyönyörű. Nagyon bájos tekintete van, cuki mosolya: [link]

2021. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
#20 Igen, Julia Roberts és Madonna átlagos nők. Ha Pesten kimész az utcára, fél percen belül szembe fog jönni egy náluk szebb nő.
2021. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az a legdurvább, hogy a többség ugyanolyan nőket linkel kb a szép meg a csúnya kategóriába is, csak az egyik helyen ki van sminkelve/társul hozzá csecs/hosszú a haja, a másikon meg nem 😂


És akkor kéritek, hogy az ember ne sminkeljen.

Meg hogy a plasztikpitsák mennyire nem okék.

2021. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik a smink, van akinek nem. Van akinek bejön a műszempilla, másnak nem. Nekem tetszik.
2021. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
92%

Ja, minden sarkon szembejön egy ilyen nő:D


[link]


Azért nem mindegy, hogy Julia Roberts huszonéves vagy negyvenéves képeit nézegeti valaki, meg az se, hogy épp anorexiás állapotban volt, vagy felszaladt rá pár kg, amitől micsoda nővé vált.

2021. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!