Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a 40 éves, elvált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a 40 éves, elvált, gyerekkel rendelkező nők világa?

Figyelt kérdés
Olvastam egy regényt a témában, de nem tudom, az mennyire tükrözi a valóságot.
2021. okt. 10. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Szexhianyos
2021. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Ja es törődés szeretethiányos.
2021. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
1: hidd el, a problémák közül a szexhiány ami még talán a legkönnyebben orvosolható... (43 éves, elvált nő, két gyerekkel)
2021. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szex. Amennyit akarnak.
2021. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Hú, ha tudnék mesélni, hogy 40 évesen, frissen elváltként milyen is volt a szexuális életem... :D Az volt a fénypont!

Na de komolyra fordítva: szerintem nincs egységes kép ebben sem. Tudok olyanról, aki kb. azonnal új kapcsolatban volt, meg olyanról is, aki hosszú időre egyedül maradt. És a kettő között is vannak árnyalatok, rengeteg. Millió tényezőn múlik, hogy kinek hogy alakul válás után az élete.

2021. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

A legtöbb pasi csak egy könnyen megszerezhető pinát lát bennük.

Kapcsolatra kevésnek kell, azok is nagyrészt defektes pasik.

2021. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.


Ezt a könyvet olvastam egyébként:


[link]

2021. okt. 10. 13:52
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Azért amikor ilyenekkel szembesülök még itt is (nem csak IRL), hogy:

- "a problémák közül a szexhiány ami még talán a legkönnyebben orvosolható... (43 éves, elvált nő, két gyerekkel)"

- "Szex. Amennyit akarnak."

- "Hú, ha tudnék mesélni, hogy 40 évesen, frissen elváltként milyen is volt a szexuális életem... :D Az volt a fénypont!"

... akkor nehéz nyugodtnak és pozitívnak maradnom. 30/N, hajadon, még szex sem jut lassan egy évtizede. Más nőnek meg lazán, idősebben, gyerek(ek)kel is, nem is akármilyen és -mennyi... Elkeserítő.

2021. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8


De miért van ez így, nem kezdeményeznek a pasik?

2021. okt. 10. 14:03
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Más nőnek alacsonyabb az igenyszintje utolso.

Azert nagyon sokaknak nem mindegy kivel fekszenek le mégha hiányuk is van. Igy nem konnyu.

2021. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!