Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tennétek ennyit egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennétek ennyit egy olyan lányért akitől csak szexet akartok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy lány akitől csak szexet akartok. Ti beszélgetnétek vele mindennap elég sokat, vagy képesek lennétek érte lemondani a haverokkal bulizást vagy ennyit már nem érne meg?
2021. okt. 10. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A mai világban bármennyit megér a férfiaknak egy dugás.
2021. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Van is egy ilyen nő az életemben akitől mást nem is akarok, csak amolyan barátság extrákkalt, ezt ő is tudja. Tegnap is 2 órát beszéltünk telefonon. Bulizásból meg már kinőttem.
2021. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, szoktak ilyet csinálni. Van, aki időnként segít a bevásárlásban, rendezi a kertet, megjavít ezt-azt. De nincs szerelem.
2021. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Persze. Képesek hónapokon keresztól előadni magukat egy punciért.
2021. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ennyire simán képesek,még többre is.
2021. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tapasztaltam, hogy igen képesek. Meg sokkal többre is.


Vagy szállj ki belőle még most, vagy kezeld nagyon lazán. Ne láss bele ennél többet.

2021. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2021. okt. 10. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előző valaszokat: igen, képesek.
2021. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!